Fakir Hausgeräte yenilenen kimliği ile ilk deneyim mağazasını açtı

İlk mağaza Meydan İstanbul AVM’de!

Fakir Hausgeräte, iki yıldır devam eden marka kimlik dönüşümü faaliyetleri kapsamında yeni logosu ve deneyim odaklı yeni mağazasını İstanbul Ümraniye Meydan İstanbul AVM’de açtı. Bu yılın sonuna kadar yeni deneyim mağazalarının sayısı 15’e ulaşacak. Bu sayının 2025’e kadar 50’ye ulaşması hedeflenmekte.

Saruhan Holding çatısı altında faaliyetini sürdüren Fakir Hausgeräte, 90 yıllık geçmişinden aldığı güçle ‘Köklerden Geleceğe’ sloganıyla yeni bir marka kimliği yolculuğuna çıktı.

‘Konfor alanları yaratmayı hedefliyoruz’

Fakir Hausgeräte Satış ve Pazarlama Grup Başkanı Muhammet Fatih Saruhan, “Yeni logomuz ve kurumsal kimliğimiz ile ilk mağazamız bizim için çok değerli. Tüketicilerimizin ihtiyacı neyse onu en kaliteli, güvenilir ve son teknoloji ile karşılamak önceliklerimiz arasında.

Araştırmalar gösteriyor ki, Fakir Hausgeräte’nin hitap ettiği kitle teknolojiyi takip ediyor. Performansı önemsemekte, hayata katma değer katan ürünleri keşfetmekten ve sofistike deneyimlerden hoşlanmakta. Alman köklerimizden de aldığımız güçle teknoloji ile estetiği buluşturuyoruz. Yaşamı kolaylaştırırken eğlenceli, şaşırtıcı ve modern tasarımlarla hayata zevk ve heyecan katıyoruz.

‘Sağlıklı yaşam kategorimizle adımızdan sık söz ettireceğiz

Hayatın her alanında içten dışa sağlığı yaşamın içine dahil eden ürünlerimiz ve kategorilerimiz var. Sürdürülebilir ve sağlıklı yaşam anlayışını benimseyen tüketicilerimize markamızın yeni ürünleri ile konfor alanları yaratmaktayız.

Yeni ürünlerle daha sağlıklı bir yaşam sunmaktayız. Bunun için yeni trendleri takip ederek odağımıza sağlık ve güzellik kategorilerini aldık. Yeni teknolojileri sevenlerimizle buluşturacağımız için çok heyecanlıyız” dedi.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir