Penti yeni kampanyasıyla yine kadınların yanında!

Seni Sen Yapan Bıraktığın İzler

Penti, hayata izini bıraktığın tüm anlarda İZ BIRAKMAYAN tasarımlarla yanında olmaya devam ediyor.

Kadınların kendilerini bedenlerinde iyi ve rahat hissetmelerini, toplumdaki rollerini tanımlamalarına ve potansiyellerini açığa çıkarmalarına destek olmak amacıyla fark yaratan ürün ve kampanyalara imza atmaya devam ediyor.

Penti şimdi de özel olarak tasarladığı vücutta İZ BIRAKMAYAN sütyen serisi ile kadınların iyi hissetmelerini ve her an rahat hareket etmelerini sağlaıyor. İZ BIRAKAN SEN OL iletişimi ile kadınların yanında olduğunu bir kez daha vurguluyor.

Sen de hayatına iz bırakabilirsin

Bu öngörüyle Arthur ajans tarafından hazırlanan reklam kampanyasını “Dünya Kadınlar Günü” öncesinde yayına aldı. Hayatın farklı alanlarında karşımıza çıkan her yaştan kadının bıraktığı izlerin altını çiziyor. Ve tüm kadınlara “Sen de hayatına iz bırakabilirsin!” mesajını veriyor.

Yönetmen koltuğunda Deniz Tarsus oturduğu reklam filminde gündelik yaşam içerisinde birçok kadının anlarına ve hayata bıraktıkları izlere eşlik ediliyor. Son olarak Fenerbahçe Kadın Voleybol Takımı sporcusu olan milli voleybolcu Gizem Örge’ ile karşılaşıyor. Başarılı sporcunun tüm kadınlara verdiği mesajı duyuyoruz: “Şu hayatta bir iz bırakılacaksa, bu kişi sen ol değil mi?”

Reklam Filmi Youtube Linki:  www.youtube.com/watch?v=mcMe-81IlgY
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir