8. Watsons Güzellik ve Kişisel Bakım Ödülleri için oylamalar başladı

Güzellik ve kişisel bakım alanında yılın en iyilerinin belirleniyor

Watsons Türkiye; geleneksel Watsons Güzellik ve Kişisel Bakım Ödülleri’nin 8. yılında da en sevilen güzellik ve kişisel bakım ürünlerinin ‘en iyilerini’ belirlemeye devam ediyor.

Watsons Güzellik ve Kişisel Bakım Ödülleri’nde bu yıl; makyaj, cilt bakımı, saç bakımı ve kişisel bakım gibi 25 farklı kategoride 137 aday ürün var.

Oy kullananlar yine kazanıyor!

Favori ürünlerini Watsons Card numarası ile giriş yaparak oylayanlar arasından çekilişle belirlenecek 500 kişi; içerisinde sürpriz ürünlerin yer aldığı Watsons hediye setinin sahibi olacak! Ayrıca oylamaya Watsons Card numaraları ile giriş yaparak katılan 5 Watsons Elite Üyesi; ödül gecesi için çift kişilik davetiye kazanma şansı yakalayacak!

Aday ürünler geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi müşteriler, basın mensupları ve influencerlar tarafından değerlendiriliyor. Oylamalar sonunda kategorilerinde en çok oy alan ürünler; ‘Yılın En İyi Ürünü’ ödülünün sahibi olmaya hak kazanıyor.

Milyonlarca kişinin günlük yaşamlarında  tercih ettiği ürünler Haziran ayının ilk haftasına kadar Watsons Güzellik ve Kişisel Bakım Ödülleri kapsamında https://odul.watsons.com.tr/ adresinden oylanabiliyor.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir