KAIBEAUTY NATURAL Anneler Günü’ne özel setleriyle şımartıyor

Hediye vermek bir sanattır!

Gücünü yerel üretim bitkilerin şifasından alan, vegan ve yüzde 100 doğal içeriklerle formülize edilen KAIBEAUTY NATURAL; annelere özel iki farklı set hazırladı. Olgun Ciltler Bakım Serisi ve El Bakım Seti…

Uygulama kolaylığı sağlayan Gua Sha Masaj Taşı ile mucizevi etkilerini daha da kolay görebilecekleri Glow Yüz Bakım ve Boost Göz serumlarından oluşan Olgun Ciltler Bakım Serisi; annelerimize bizleri büyütürken ayırdıkları zamanı hediye ediyor.

Glow Yüz Bakım Serumu-Olgun ve kuru ciltler için

Olgun ve kuru ciltlerin ihtiyaçlarını merkeze alan ürün; yüzde 100 doğal içerik ve vitaminlerle formül edilen bir anti-aging bakım serumu. Onarıcı doğal yağlar ve vitaminlerle geliştiren formülü; cildinizin derinlemesine nemlenmesine ve elastikiyetinin artmasına yardımcı olur. İçerdiği C vitamini (VCIP) ve E vitamini cilt bariyerinin güçlenmesine destek olurken; doğal bir ışıltı verir.

Aynı zamanda formülünde yer alan avokado, kuşburnu, baobab, hodan, jojoba, nar Çekirdeği sabit yağlarıyla; gotu kola ekstresi, elemi, ylang ylang, ölmez çiçek, ıtır, günlük, neroli uçucu yağları cildi sıkılaştırıyor.

Boost Göz Serumu-Anti aging ve aydınlatıcı etki

Göz çevresinin aydınlık, canlı ve genç görünümünü merkeze alan Boost Göz Serumu; yüzde 100 doğal içerik ve vitaminlerle göz çevresini kusursuzlaştırıyor. Onarıcı yağlar, bitkisel aktifler ve vitaminlerle geliştirilen formülü, göz çevresinin nemlenmesini ve elastikiyetinin artmasını sağlıyor. Göz çevresinde kırışık görünümünü azaltan, aydınlatıcı ve parlak bir etki sağlatan Boost Göz Serumu; yorgunluk belirtilerinin azalmasını sağlayarak sağlıklı ve genç bakışlar yaratıyor.

Aynı zamanda roll başlığı sayesinde pratik ve kolay bir kullanım sağlayan göz serumu; içeriğindeki yüzde 100 doğal kuşburnu, kenevir, macadami (Cadı Fındığı), üzüm çekirdeği, hodan, canola, at kestanesi ekstraktı, ölmez çiçek, akgünlük, mür uçucu yağları, C ve E vitamini sayesinde göz çevresinin nemlenmesine ve elastikiyetin artmasına yardımcı oluyor.

Gua Sha masaj taşı

Antik Çin’den günümüze kadar gelen bir güzellik yöntemi olan Gua Sha; enerji ve kan dolaşımını geliştirmek için kullanılıyordu. Vücuda faydalı doğal kristallerden üretilen modern Gua Sha ise daha küçük bir form ile yüze baskı tekniğiyle uygulanıyor. Bu teknikle; kan dolaşımı, lenf drenajını ve cilt elastikiyetini düzenleyen Gua Sha, kas gerginlikleri ve kırışıklık gibi sorunları azaltıyor. Yüze uygulanan serum ve kremlerin etkisini gözle görülür bir şekilde artıran Gua Sha Masaj Taşı; cilt bakım rutininden maksimum verim almak için harika bir seçim.

Gua Sha masaj taşının faydaları

  • Cilt elastikiyetini düzenler.
  • Yüz ve boyun sarkmalarını toparlar.
  • Şişlik ve çizgilerin görünümünü azaltmaya yardımcı olur.
  • Yüz kaslarının gerginliğini azaltır.
  • Kullandığınız ürünlerin daha iyi emilmesine yardımcı olur.
  • Kan dolaşımını düzenler.
  • Lenfatik drenajı artırır.
  • Toksinlerin atılmasına yardımcı olur.

KAI Beauty örnek kullanımı

Gua Sha’yı uygulamadan önce yüz serumunuzu (GLOW Serum) yüzünüze uygulayın. Masaj taşını 45 derecelik bir açıyla tutarak aşağıdan yukarı hareketlerle yüzünüze hafif baskı yapın. Maksimum sonuçlara bu tekniği her gün 2-3 dakika uygulayarak ulaşabilirsiniz. Kristal roller’ların aksine Gua Sha taşı soğuk olmamalıdır. Bu nedenle buzdolabında saklamaktan kaçınınız.

Temizlik önerisi

Cilt masajı sonrasında Gua Sha Masaj Taşı’nı KAIBEAUTY Doğal Kastil Sıvı Sabun ile yıkayıp kurumaya bırakınız ve kullanım öncesi cildinizin ve kristalinizin temiz olduğundan emin olun.

Olgun ve Kuru Ciltler / Gua Sha Bakım Seti fiyatı: 650 TL

El Bakım Seti’nde neler var?

Bu seride yer alan yoğun nemlendiricili kolonya, el bakımı ve scrub ile değerli eller yaş almaya karşı adeta kalkan oluşturuyor.

Body Scrub-El ve vücut ovması

İçeriğindeki zengin mineralli doğal tuz taneleri etkili ve mis kokulu doğal yağlarla bir araya gelerek cildi ölü deriden arındırmaya yardımcı oluyor. Özellikle nemsiz kalan dirsek, topuk ve diz gibi bölgelerde ekstra yumuşaklık sağlarken; formülündeki doğal yağlarla cildi besliyor. Aynı zamanda lavanta, portakal, gül ağacı gibi uçucu yağlar ile de cildinizde büyüleyici bir koku bırakıyor.

Doğal Kolonya

Etil alkol ve doğal yağlardan oluşan formülasyonuyla cildi kurutmadan ve germeden yepyeni bir kolonya deneyimi yaşatıyor. Sadece tarımsal kökenli alkol ve bitkisel içeriklerle üretilen doğal kolonya geleneksel kolonyalardan farklı olarak; içerdiği değerli uçucu yağlarla elleri korurken, nemlendirip bakımını yapıyor. Doğal içerikli etkin bakımının yanı sıra Akdeniz esintisini anımsatan narenciyeler, lavanta ve vanilya kokularıyla ferahlık sağlıyor.

Hand Balm-Yoğun nemlendirici el balmı

Kuru ve çatlamış ciltleri rahatlatırken nem kaybını azaltarak cildin onarımına destek sağlıyor. Her ihtiyaç duyulduğunda kullanılabilecek özellikte olan bu sihirli balm içeriğindeki lavanta, nane, vanilya, biberiye, ıtır, gül ağacı ve çay ağacı uçucu yağlarının sinerjik etkisiyle elleri yumuşacık yaparken mis kokusuyla da büyüleyici bir etki bırakıyor.

Yoğun Nemlendirici El Bakım Seti fiyatı: 390 TL
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir