Flormar ile annelere güzellik yapmanın tam zamanı!

Trend ve ikonik makyaj ürünleri sizi bekliyor

Flormar, annesine en renkli ve en trend ürünleri hediye etmek isteyenler için 49 TL ve üzeri tutarlarda yüzde 40 indirim fırsatı sunuyor.

8 Mayıs’a kadar oje ve kalemler hariç, diğer tüm ürünlerde 49 TL ve üzeri tutarlarda geçerli olan yüzde 40 indirimle; annelerin güzelliğine güzellik katmak mümkün.

Pandemi dönemi devam ederken; üstelik kolonyalar da artık tam bir yaşam tarzı olmuşken annenizin her zaman yanında taşıyabileceği 3 farklı koku çeşidinden oluşan Flormar kolonyaları ilk seçeneklerden biri…

Rujlardan maskaralara; pudralar ve fondötenlerden göz farlarına; yüz paletlerinden göz farı paletlerine kadar binlerce renkli, trend ve ikonik makyaj ürünleri sizi bekliyor.

Güzellik dolu sürprizinizi daha da anlamlı kılabilirsiniz

Flormar ürünlerini tüm renkleriyle ve güvenle denemeyi sağlayan Flormar Sanal Makyaj ile annenizin fotoğrafını yükleyerek; ruj, allık, far, fondöten ve daha birçok ürünün ona en çok yakışan renklerini, tonlarını keşfedebilirsin. Ürünün kendinde nasıl duracağını kişinin birebir fotoğrafı üzerinden artırılmış gerçeklikle gösteren bu özel uygulama; beğenilen ürünün renk alternatiflerini görmeyi sağlayarak en ideal seçimleri yapmanıza yardım ediyor.

8 Mayıs’a kadar Flormar mağazaları,  flormar.com.tr ve mobil uygulama üzerinden üzde 40 indirim avantajını kaçırmayın!
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir