Shang Palace eşsiz bir Uzak Doğu deneyimine davet ediyor

Asya ve Türk misafirperverliği bir arada 

Shangri-La Bosphorus, Istanbul’un ödüllü imza restoranı Shang Palace, otantik Kanton mutfağı ile zengin Asya mirasını hayata geçiriyor.

İstanbul’un kalbi Beşiktaş’taki Boğaz’a nazır konumunda, eşsiz bir Uzak Doğu deneyimine davet ediyor. Her akşam Kung Fu Tea Master şovu ve özel noodle servisiyle misafirlerini ağırlıyor. Her pazar günü ise 12.00-15.00 arasındaki Dim Sum
Brunch menüsü sunmakta. Şeflerin özel sunumlarıyla hazırlanan imza yemekler hem damaklara hem de gözlere hitap ediyor. Şefler, Çin’in zengin gastronomi mirasını İstanbullularla buluşturuyor.

Otantik ve etkileyici sunumu ile Kung Fu Tea Master

Shang Palace, sürpriz sunumlara da yer veriyor. El Açması Çin Eriştesi La Mian’ın hazırlığı izleyenleri büyülüyor. Şehrin tek Kung Fu Tea Master’ı, temeli dövüş sanatlarına dayanan çay servisi ile misafirlere özel bir deneyim yaşatıyor. Kung Fu’dan esinlenen ve Çin halk kültürünün en özel örneklerinden olan bu çay seremonisi, Shang Palace misafirlerine görsel bir şölen vadediyor.

Shang Palace; Hong Kong’tan Paris’e, Beijing’ten, Dubai’ye birçok metropolün vazgeçilmez adreslerinden. İstanbullular ise keyifli buluşmalar ve  gastronomi deneyimi için Shang Palace’ta bir araya geliyor.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir