Neostrata’dan yaşlanma karşıtı profesyonel bakım

Skin Active serisi

Cilt yenileme uzmanı Neostrata’nın etkili serilerinden Skin Active, yüksek konsantrasyonlu güçlü içerikleriyle dört haftada gözle görülür cilt değişim sunuyor.

Markanın yedi serisinin ilki olan, hızlı ve maksimum sonuçlar için tasarlanan premium Skin Active serisi, hem etkili hem de performans odaklı bileşenlere sahip. Bu özellikleriyle yaşlanma belirtilerine karşı onarıcı ve sıkılaştırıcı profesyonel bakım yapıyor.

Skin Active ürünleri, derin çizgiler, sıkılık kaybı ve düzensiz cilt tonu endişeleri ile savaşıyor.  Retinol, aminofil ve neoglukozamin içerikleriyle öne çıkıyor. Cildin tüm katmanlarına nüfuz ederek dört haftada gözle görülür sonuçlar sunmakta.

  • Canlandırıcı Yüz Yıkama Köpüğü, tüm cilt tiplerine uygun. Sabun içermeyen formülüyle gözeneklerdeki kalıntıları derinlemesine temizliyor. Cildin pH’ını dengeliyor ve cilt dokusunu pürüzsüzleştirirken aydınlatıyor.
  • Matriks Destekleyici Nemlendirici, antioksidan kompleks içeriği ile cildin nemlendirici matriksini hedefliyor. Daha sıkı bir cilt görünümü sağlıyor. İçerdiği geniş spektrumlu SPF 30 ile cildi zararlı güneş ışınlarından koruyor.
  • Yenileyici Yaşlanma Karşıtı Krem, cildi nazikçe soyarak sıkılaştırıyor ve cilt tonunu eşitliyor.
  • Yoğun Göz Çevresi Bakımı, sıkılığını kaybeden göz çevresi görünümünü dolgunlaştırıyor. İçerdiği kafein ile ince çizgileri, kaz ayağı kırışıklıklarını ve göz kapağı sarkmalarını azaltıyor.
  • 3’lü Etki Cilt Dolgunlaştırıcı Serum üç boyutlu çözüm sunarak cilt tonunu yeniliyor. Cildi dolgunlaştırıyor ve pürüzsüzleştiriyor.
  • Üçlü Sıkılaştırıcı Boyun Kremi, boyun ve dekolte bölgesindeki kırışıklıkları açarak sıkılaştırıyor. Cildin doğal kolajenini destekliyor.Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir