Hawaii’nin doğal mucizeleri Maui ile saçlarınızda!

Başrolüne doğanın mucizevi nemlendiricisi aloe verayı alıyor

Vegan ve doğa dostu saç markası Maui, farklı saç tiplerine özel geliştirilen tropikal içerikli formülleriyle saç bakımına yeni bir soluk getiriyor. Mevsim geçişlerinde ortaya çıkan saç derisi problemleri ve yıpranan saç telleri için besleyici bakım kompleksini sunuyor. Maui, hindistan cevizi sütü, hibiskus ve agave gibi egzotik içerikleriyle fark yaratıyor.

Vegan ve hayvan deneyleri yapmayan Maui ailesi, mucizevi aloe vera suyu ve saf hindistan cevizi suyunu bir araya getiriyor. Aloe vera suyu,  yüksek su oranı ile her cilt tipinin ihtiyaç duyduğu nemi sağlamakta! Hindistan cevizi suyu saçı ağırlaştırmadan nemlendiriyor. Yumuşatıyor ve besliyor. Maui ürünleri silikon, sülfatlı temizleyiciler, sentetik boya ve glutenden uzak duruyor.

Besleyici Coconut Milk Şampuan ve Saç Kremi

Kremsi hindistan cevizi sütü, parlak guava yağı ve besleyici mango yağı içeriyor. Kuru saçlara yoğun nem ve parlaklık vadediyor. Seriye adını veren lif, saça kaybettiği nemi geri kazandırmak üzere özenle toplanıyor. Daha sonra elle işleniyor. İçeriğindeki saf guava yağı ve mango yağı saçın dokusunu iyileştiriyor. Kuruluğun önüne geçiyor ve saça elastikiyet kazandırıyor.

Onarıcı Shea Butter Şampuan ve Saç Kremi

İçeriğindeki kremsi shea, zengin hindistan cevizi ve saf makademia yağları ile işlem gören saçları onarıyor. Silikon, sülfat ve sentetik boya içermiyor. Temiz formülleriyle saç derisini ve saçları iyileştiriyor ve nemlendiriyor.

Canlandırıcı Hibiscus Şampuan ve Saç Kremi

Temiz içeriğiyle saça ihtiyacı olan nemlendirici bakımı veriyor. İçerisindeki hibiscus suyu, passion meyvesi ve karpuz özü ile saçların güçlü, hacimli ve canlı görünmesini sağlıyor. C vitamini, mineraller ve antioksidanlar açısından da zengin. Saçın yatışmasını ve yumuşamasını sağlıyor. Saçı dış etkenlerden koruyarak, nemlenmesine ve beslenmesine yardımcı oluyor.

Güçlendirici Agave Şampuan ve Saç Kremi

Hasar gören saçlar için uygun. Saç köklerini güçlendirerek daha sağlıklı ve uzun bir görünüme kavuşturmayı amaçlıyor. Silikon, sülfatlı temizleyici, sentetik boya ve glutenden uzak duran temiz bir formüle sahip. Saça ihtiyacı olan nemlendirici bakımı yapıyor.

Hacim Verici Bamboo Fibers Şampuan ve Saç Kremi

Formülündeki egzotik bambu lifleri ile hacimsiz saçları güçlendiriyor ve dolgunlaştırıyor. Yıpranan saçlara ışıltılı bir görünüm veriyor. Hint yağı ve Neem yağı ile saç ve saç derisini onarıyor. Saç dökülmesi, kuruluk ve incelmeye doğal çözüm sunuyor.

Şampuan fiyatı: 127.22 TL

Saç kremi fiyatı: 139.90 TL
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir