Valmont LumiCity ile hibrit cilt bakımı deneyimi

İsviçre Alpleri’nden gelen ışıltı

Valmont yepyeni yüz bakım kremi LumiCity ile karşınızda! LumiCity, UV koruması ve parlaklık etkisiyle, cilt bakım rutininizin yeni favorisi olmaya geliyor!

Günlük yaşamda ve özellikle şehir hayatında, cilt kirliliğe ve UV ışınlarına çok fazla maruz kalır. Bu durum, ciltte yaşlanmayı hızlandırır. Mat ve cansız bir cilde sebep olur.

LumiCity, dermatologlar tarafından özel geliştirilmiş formülüyle, UV ışınlarını filtreleyen ve cildin ışıltısını artıran en yeni Valmont ürünüdür. Yenilikçi formülü ile LumiCity, UVA ve UVB ışınlarını filtreleyerek cildinizi korurken cildinize sağlıklı bir ışıltı kazandırken hibrit bir cilt bakımı deneyimi sunar. Sağladığı yüksek koruma faktörü ile cildinizi dış etkenlere karşı savunur ve güçlendirir.

Hoş dokusu ve kolay uygulanmasıyla, ciltle temas ettiğinde, beyaz izler veya lekeler bırakmaz. Kadifemsi bitişiyle, cildinizde nazikçe erir ve keyifli bir uygulama sunar. Parlaklık aktive edici etkisiyle, cildin sağlıklı bir şekilde ışıldamasını sağlar.

İçeriğinde neler var?

İsviçre Alpleri’nden gelen İsviçre Fito-Kompleksi ile çeşitli rakımlarda yetişen 7 bitki ile formüle edilen LumiCity; Melissa, Nane, Achillea Millefolium, Alchemilla, Veronica officinalis, Ebegümeci, Çuhaçiçeği’yle zenginleştirilen içeriğiyle, cilt üzerindeki kusurları giderir cildinize eşsiz bir ışıltı kazandırırken cildin mat ve donuk görünmesini engeller. İçerisindeki, Beyaz Dut ile cildi pürüzsüzleştirir ve cilde saf bir parlaklık kazandırır. Antioksidan içeriğiyle cilde ışıltı sağlarken, cildi

nemlendirir ve cilt tonu dengesini sağlamaya yardımcı olurken içerisindeki Ginseng cilde enerji verir ve hücresel fonksiyonları artırır. Üçlü DNA ile cildin yaşlanmasını engellerken, derinlemesine nemlendirme sağlar.

Dermatologlar tarafından geliştirilen LumiCity, şehir hayatına maruz kalan tüm ciltler için uygundur. Özellikle, düzensiz, karma ve yağlı ciltler için önerilir. Serumdan sonra tek başına veya gündüz kreminin üzerine, tüm yüze ve boyun bölgesine uygulanır.

 Fiyatı: 6.400,00 TL

LumiPeel: Yeni bir cilt için peeling losyonu

En yeni nesil peeling ajanlarından doğan LumiPeel, kusursuz bir cilt elde etmek için size her gün eşlik eden bir bakımdır. Bu peeling losyonu, etkinlikten ödün vermeden yumuşaklığı ve keyfi birleştirir! Sabah ve akşam uygulanan zengin su dokusu, kullanımın ilk haftalarından itibaren göz kamaştırıcı bir ışıltı sunar.

LumiMask: Cilt yenileme çözümü

Kadifemsi ve baştan çıkarıcı bu kremsi maske, donuk ciltlere ihtiyaç duyulan parlaklık desteğini verir. Papaya enzimleriyle zengin yüksek konsantrasyondaki glikolik asit cildi eksfoliye ederek yumuşaklık ve parlaklık sağlar. Bebek yumuşaklığında bir cilt hissi için haftada bir kez kullanın, garantili!

LumiSence: Gözenek sıkıştırıcı  

Serum suyu olarak formüle edilen bu günlük bakım, ışık merkezli uzmanlığa dayalıdır. Görünür gözeneklerin sayısı üzerinde mutlak bir hassasiyetle hareket eder. Cildin ışıltısının ardındaki doğal mekanizmaları canlandırır. Sır nedir? İsviçre Bitki Kompleksi,  beyaz dut özleri, bir gözenek sıkılaştırıcı konsantresi ve Valmont’un yıldız bileşeni Triple DNA’nın mükemmel kombinasyonu. Gerçek bir mucize bakım!

LumiCream: Anında parlayan cilt

İkinci bir cilt gibi hissettiren gerçek bir cilt geliştirici olan LumiCream her yüzü güzelleştirir. Yumuşak odaklı pigmentlerinin getirdiği incelikli sedefli görünümüyle cildi parlatıyor. Anında ışıltı verirken, güçlü aktif bileşenleri cildin derinliklerinde çalışır.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir