Sıvı altın da denen siyah arı balı özü MFM Age Stop Serum’da

Mikrobiyota iyileşirse cilt gençleşmeye başlar!

Age Stop serisinin en son ürünü olan MFM Age Stop serum, cildin doğal mikroflorasını yeniden canlandırıyor. Black Bee Ome denen siyah arı balı fermentesi formülü ile güzelliğin bilinenlerini değiştiriyor.

Aslında güzellikle ilgili her şey cildin mikroflorası ile ilgilidir. Cildimiz pek çok mikroorganizmaya ev sahipliği yapar. Son araştırmalara göre, genç bir cildin sırrı daha fazla nem, kolajen ve iyi bakterilerde saklı. MFM Age Stop Serum, özellikle cildin mikrobiyotasına odaklanıyor.

Serum düzenli kullanıldığında, son buzul çağından sonra Alplerin kuzeyindeki bölgeye yerleşen bu kara arılarının balları ile cilt florasını hızlıca yeniliyor.

Black Bee Ome nedir?

Nadir ve eski bir bal arısı olan siyah arı türünün balının fermente edilmesiyle elde edilen bir iksir. Bu dirençli bal, İsviçre’nin izole dağ vadilerinde üretiliyor. Ve Zymomonas mobilis bakterisi ile fermente ediliyor.

Serumun içinde ayrıca cilt hücrelerinin daha uzum yaşam süreleri olmasına destek olan kök hücre Malus Domestica var. Sentetik botox etkisiyle cildin genç görünmesini sağlayan Argireline içeriyor. Cildin onaran ve nemini koruyan Panthenol ve Pentavitin diğer içerikler. Cildi aktif olarak geren, üzüm çekirdeğinden elde edilen Vin Up Lift ve Niacinamid de serumda yer alıyor.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir