Chamay en prestijli ve şık tasarımlarıyla Düsseldorf’ta  

Düsseldorf’ta Türk modası

Elegan davet stilinin simge markalarından Chamay, yurt dışındaki ilk mağazasını Düsseldorf’ta görkemli bir davetle açtı. Açılış davetinde Chamay’ın ‘Ceremony 2023’ koleksiyonu özel bir defileyle sunuldu.

Chamay Düsseldorf, 16 Haziran’da cemiyetten özel isimlerin katılımıyla görkemli bir davetle açıldı. Alman cemiyet hayatının önemli isimlerinden Kati Schöen’in organizasyonunu yaptığı açılış partisi renkli geçti.

Düsseldorf Başkonsolosluğu Ticaret Ataşesi İrem Ekmekci Konuk da davetin resmi konukları arasındaydı. Renkli açılışı Alman basınına ek olarak Türkiye’den gelen moda yazarları da takip etti.

Chamay, Düsseldorf’ta Königsallee Caddesi’nde yeni açılan 500 metrekarelik mağazasıyla dünya markası olma yolunda ilerliyor. Markanın Kurucusu ve Kreatif Direktörü Birgül Ergün, açılış konuşmasında neden Düsseldorf’u seçtiklerini şöyle anlattı: “Modaya verilen önem, alım gücünün yüksek olması ve yüksek zanaate olan ilgi, mağaza için Düsseldorf’u seçmemizde etkili oldu. Dünya markalarının yer aldığı Königsallee Caddesi’nde bir Türk markası olarak yer almaktan dolayı çok mutluyuz.”

Davet stilinde haute couture havası

Ceremony 2023, yüzde 100 ipek kumaşları, tasarımlarda kullanılan değerli taşları ve kusursuz kalıplarıyla öne çıkıyor. Dört mevsim giyilebilecek özellikteki zamansız tasarımlar, yüksek zanaatle özel dikim hazırlanıyor. Chamay’a özel üretilen kumaşlar ve kusursuz dikiş sanatı markayı diğerlerinden ayırıyor.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir