İtalya Cosmoprof’ta Türkiye’den lüks botanik markası: Lonjevite

Dünyanın en büyük kozmetik fuarının en özel misafiri bir Türk markası

İtalya’nın Bologna kentinde düzenlenen ve dünyanın en önemli kozmetik ve kişisel bakım ürünü fuarlarından biri olan ‘Cosmoprof Worldwide Bologna’nın en özel bölümünde; Türk markası ‘Lonjevite’ yer alıyor. Güzellik ve moda trendleri için oluşturulan özel Extraordinary Gallery’de özel davetli olan yer alan Lonjevite; binlerce uluslararası marka ve fuarın ziyaretçileri ile bir araya geldi.

Dünyadaki en prestijli kozmetik fuarı olan Cosmoprof tarafından seçilen; en özgün ve yeşil seçim etiketli markalara özel olarak ayrılmış bir alanda yer alan Lonjevite; uluslararası alıcıların, güzellik editörlerinin ve blog yazarlarının yeni ürünleri ve gelecek trendleri keşfetmek için geldiği bir alanda ziyaretçiler ile buluştu.

En lüks botanikler ile susuz güzellik

Cildin gençliğini koruması için uzun süren Ar-Ge çalışmaları sonucu susuz olarak üretilen Lonjevite serumları; aromasını yüzde 100 doğal uçucu yağlardan alıyor. Onlarca lüks botanikle formüle edilen dengeleyici serumlar, cilde hızla nüfuz eden hafif bir dokuya sahip. Türkiye’den sonra başta İtalya olmak üzere Avrupa’da da satılmaya başlayacak marka; cilt dokusunu iyileştirmek ve bariyeri onarmak için Dermatolog tavsiyesi ile tüketicilere ulaşıyor.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir