Origins Ginzing serisinin yeni üyesi Ginzing Glow-Boosting Maske

3-Glow Kompleksine sahip!

Origins, kahve çekirdekleri ve turunçgiller içeren GinZing Koleksiyonu’nu YENİ GinZing™ Glow-Boosting Maskeyi ekleyerek genişletiyor. Koleksiyon artık, cildi yumuşatmaya ve nemlendirmeye yardımcı olan hafif dokulu, canlandırıcı bir maskeye sahip. Maskenin ‘Mineral Optikleri’ anında canlılık ve parlaklık sağlamaya yardımcı olurken; doğal yolla elde edilen C vitamini uzun süreli aydınlık görünüm sağlamaya yardımcı oluyor.

Aynı zamanda GinZing™ Glow Boosting Maske; cilde nazikçe masaj yapıldığında etkinleşen mineral optikler içeren özel yapım turuncu kapsüller ile anında parlaklık sağlamaya yardımcı 3-Glow Kompleksine sahip. Doğal olarak elde edilen iki farklı C vitamini formuna ek olarak; kahve çekirdekleri ve Panax Ginsengi içeriyor.

Kafein ve zamanla canlanmış, parlak bir görünüm için cilde doğal enerji vermeye yardımcı olan Panax Ginseng; Origins imzası Vital-Sentez Teknolojisi™ ile birleştirilerek formüle edilmiştir.

Cilt, yüksek moleküler ağırlıklı Hyalüronik Asit ile nemlenir. Makyaj uygulaması için pürüzsüz bir cilt sağlamaya yardımcı olur. Portakal, greyfurt, limon ve nane esansiyel yağ karışımı içeren maskenin aromatik kokusu, duyuları canlandırır.

3 Bileşenli Canlandırıcı ve Aydınlatıcı Kompleks

  • Serbest Biçimli C Vitamini (Etil Askorbik Asit): Doğal olarak türetilen ‘serbest biçimli’ C vitamini; uygulama sonrası cilde salınmakta ve uzun süreli parlaklık/aydınlık görünüm sağlamaya yardımcı olmaktadır.
  • Tescilli* Vejetaryen-Lipozom C Vitamini: C vitamininin cilde iletilmesine yardımcı olan mikroskobik teknoloji lipozom içinde bulunan ve doğal olarak elde edilen C Vitamini (Magnezyum Askorbil Fosfat)… Cilde uygulandıktan sonra lipozom, C vitamininin cildin yüzeyinde hedeflenen şekilde verim alınmasını sağlar.
  • Özel Yapım Kapsüller: Bitkisel selüloz ve şekerlerden yapılan; doğal türetilmiş küresel turuncu kapsüller, masaj yapıldığında anında parlaklık/ışıltı sağlamak için ince mineral optikleri barındırmaya ve anında serbest bırakmaya yardımcı olmaktadır.

Vital-Sentez Teknolojisi™

  • Etiyopya’da keşfedildiğine inanılan kahve çekirdeklerinden elde edilen kafein; yorgun görünen cilde doğal olarak enerji verir. Daha canlı ve taze görünmesine yardımcı olur.
  • Panax Ginseng’in Geleneksel Çin Bitkisel Uygulamalarında 2000 yıllık bir kullanım geçmişi vardır. Beden ile zihni dengelediği düşünülmektedir. Cildin doğal enerjisini artırmaya yardımcı olmaktadır.
  • Yüksek Moleküler Ağırlıklı Hyaluronik Asit: mükemmel nemlendirme özelliklerine sahip bileşen cildi yenilemeye ve canlandırmaya yardımcı olmak için cildin ihtiyacı olan nemi sağlar.

*Ar-Ge, yalnızca Origins markası için bitki bazlı lipozom oluşturdu.

Kullanım

  • Temiz cilde parmak uçlarınızla ince bir tabaka olarak uygulayın. Ardından kapsülleri etkinleştirmek için cilde nazikçe masaj yapın. Göz çevresine uygulamaktan kaçının. En iyi sonuçlar için günlük olarak sabah veya akşam kullanın.
  • Profesyonel İpucu: Bir sonraki adımı uygulamadan önce maskenin cilt tarafından emilmesine izin verin. Kuru ciltler için nemlendirici ile devam edin.

GinZing™ Glow-Boosting Maske’ye, Sephora mağazalarından, Sephora Online’dan, www.origins.com.tr’den ve www.trendyol.com.tr’den ulaşabilirsiniz.

GinZing Glow-Boosting Mask 75ml: 420 TL
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir