Love Is In The H’air ile aşkı saçlarınızda hissedin!

Watsons’tan yeni saç bakım serisi

Watsons’ın yepyeni Love Is In The H’air saç bakım serisi ile tanışın! Watsons Love Is The H’air saç bakım serisi ile güçlü, sağlıklı ve parlak saçlar…

Watsons Love Is In The H’air Dökülme Karşıtı Şampuan/59.95 TL

İçeriğinde bulunan saçları güçlendirmeye yardımcı biotin ve pantenol; hacim kazandırmaya yarıdımcı keratin, saçları uzatmaya yardımcı süt proteini sayesinde saçın beslenmesine ve saçlara uzun süreli bakım sağlamaya destek olur. Paraben içermeyen ve dermatolojik olarak test edilen ürün, biyolojik aktif molekül içeriği sayesinde saçın yeniden yapılandırılmasına ve dayanıklılığının artırılmasına yardımcı olur.

Watsons Love Is In The H’air Kepeğe Karşı Etkili Şampuan/59.95 TL

İçeriğinde bulunan Piroctone Olamine sayesinde kepek oluşumunu engellemeye; mentol sayesinde saç derisini rahatlatmaya yardımcı olur. Paraben içermeyen Watsons Love Is In The H’air Kepeğe Karşı Etkili Şampuan dermatolojik olarak test edilmiştir.

Watsons Love Is In The H’air Parlaklık Veren Besleyici Şampuan/59.95 TL

İçeriğindeki A-B-E-F vitaminlerinden oluşan multivitamin bitkisel kompleks sayesinde saç ve saç derisinin beslenmesine yardımcı olur. Doğal nemlendiriciler ile formüle edilen şampuan; saçın doğal nem dengesini korumaya ve parlak bir saç görünümü kazandırmaya destek olur. Paraben içermez, dermatolojik olarak test edilmiştir.

Watsons Love Is In The H’air Sağlıklı Uzama & Güçlendirici Şampuan/59.95 TL

İçeriginde bulunan Artemia Salina planktonundan elde edilen ekstrakt ile saçınızı UV ışınlarından korur. Besleyerek saçların sağlıklı uzamasına yardımcı olur. D-Panthenol ile formüle edilen Watsons Love Is In The H’air Sağlıklı Uzama & Güçlendirici Şampuan, zayıflamış saçın kütikül tabakasını çepeçevre sararak saçların güçlenmesine destek olur. Paraben içermeyen Watsons Love Is In The H’air Sağlıklı Uzama & Güçlendirici Şampuan dermatolojik olarak test edilmiştir.

Watsons Love Is In The H’air Yoğun Onarıcı Şampuan/59.95 TL

İçeriğindeki hidrolize keratin ve D-pantenol sayesinde hasar görmüş saçın onarılmasına destek olur. Saf Argan yağı ile formüle edilen şampuan; saçı nemlendirmeye ve saça doğal bir parlaklık kazandırmaya yardımcı olur. Paraben içermeyen Watsons Love Is In The H’air Yoğun Onarıcı Şampuan dermatolojik olarak test edilmiştir.

Watsons Love Is In The H’air Yoğun Onarıcı Saç Kremi/59.95 TL

İçeriğindeki hidrolize keratin ve saf argan yağı ile saçlarınızı güçlendirmeye; canlı, parlak ve yumuşak saçlara kavuşmanıza yardımcı olur. Zengin formülü sayesinde saçın beslenmesine destek ve esnekliğinin artırılmasına yardımcı olur. Paraben içermez, dermatolojik olarak test edilmiştir. Bir miktar saç kremini nemli saça diplerinden uçlarına doğru iyice yedirerek eşit bir şekilde uygulayınız. Saçta 2-3 dakika bekletiniz ve ılık su ile durulayınız.

Love Is In The H’air ürünleri sadece Watsons Mağazalarında, Watsons.com.tr’de ve Watsons Mobil Ugulaması’nda!

*Belirtilen fiyatlar Mayıs güncel fiyatı olup, piyasa koşullarına göre değişiklik gösterebilir.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir