Lovely ve L.A. Colors pratik kapatıcılar ile pürüzsüz deneyim

Lovely ve L.A. Colors farklı makyaj  deneyimi!

Watsons’ın sevilen makyaj markalarının ürünlerini deneyimlemeye hazır mısınız? Lovely’nin bal kokulu Honey Bee makyaj serisi ve L.A. Colors’un pratik uygulama sunan kapatıcıları ile muhteşem bir makyaj deneyimi yaşayın!

Lovely Honey Bee Beekeeper Far Paleti/59.95 TL

Lovely Honey Bee Beekeeper Far Paleti ile göz alıcı bakışlar! Yoğun pigmentli yapısıyla kahverengi ve bronz tonlarda 7 farklı renk seçeneği var. Sıcak tonlardaki mat ve ışıltılı far seçenekleri ve kolay uygulama sağlayan yumuşak yapılı formülü sayesinde etkileyici bakışlara sahip olun!

Lovely Honey Bee Bumblebee Likit Aydınlatıcı/59.95 TL

Bronz tonlarda doğal bir ışıltı sağlayan Lovely Honey Bee Bumblebee Likit Aydınlatıcının, içeriğindeki bal özünden gelen bal kokusu ile bronz ışıltının keyfini çıkarın!

Lovely Honey Bee Honeycomb Aydınlatıcı Pudra/59.95 TL

Cilde mükemmel bir ışıltı ve taze bir görünüm kazandırmaya yardımcı olur. Bronz ışıltılar ve bal özü içeren Lovely Honey Bee Honeycomb Aydınlatıcı Pudra, yüz ve boyun bölgesine uygulanabilir.

L.A. Colors Conceal It Kapatıcı/49.95 TL

İnce uçlu fırçası ile kolay bir uygulama sağlayan L.A. Colors Conceal It Kapatıcı’nın hafif formülü sayesinde göz çevresinde istenilen kapatıcılık derecesine ulaşmak için ürünü ihtiyaç duyduğunuz miktarda uygulayın.

L.A. Colors ve Lovely Ürünleri Sadece Watsons Mağazalarında, Watsons.com.tr’de ve Watsons Mobil Ugulaması’nda!

Belirtilen fiyatlar Mayıs güncel fiyatı olup, piyasa koşullarına göre değişiklik gösterebilmektedi.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir