Bu yaz güneşlenme keyfiniz Watsons’la koruma altında!

Koruma ürünleri plaj çantalarının vazgeçilmezi olacak!

Watsons’ın sevilen markaları Solait, Pure Beauty ve Watsons markalı güneş koruma ürünleri ile güneşin tadını çıkarın!

Watsons 50 GKF Güneş Losyonu Sprey/199.90 TL

Yaz boyunca cildini güneşin UVA, UVB gibi zararlı ışınlarına karşı korumak; bunu yaparken sprey losyonun kullanım kolaylığından vazgeçemeyenler için muhteşem bir alternatif! Hafif yapısı ve pratik ambalajı sayesinde cildin her noktasına eşit bir şekilde dağılıyor.

Watsons  50 GKF Yüz Bölgesi Güneş Kremi/129.90 TL

Cilt üzerindeki zararları etkileriyle bilinen UV ışınlarına karşı geliştirilen özel formülü sayesinde; cilde zarar veren serbest radikallerin etkisini azaltmaya yardımcı olur. Formülündeki bileşenler sayesinde cildin beslenmesini destekliyor.

Solait 50 GKF Hassas Ciltler için Nemlendirici Güneş Losyonu/259.90 TL

Solait’in hassas ciltlere özel olarak geliştirilen losyon; yüz, boyun ve ellerinizi zararlı UVA ve UVB ışınlarından korumaya yardımcı olur. Vitamin B5 içeren parfümsüz yapısı ile cildinizin elastikiyetini artırmaya destek olur.

Solait Yaşlanma Karşıtı Yüz Güneş Kremi 50 GKF 50 ml/179.90 TL

50 faktör güneş koruması sayesinde yüz, ve boyun bölgenizin zararlı UVA ve UVB ışınlarından korunmasına destek olur. Güneşin yol açtığı cilt hasarına ve erken yaşlanma belirtilerine karşı cildi savunmaya yardımcı olur.

Solait 50 GKF Nemlendirici Güneş Spreyi/259.90 TL

Yüksek koruma faktörü içeren formülüyle cildinizi güneşten korumaya ve cildi uzun süre nemlendirmeye yardımcı olur. E vitamini ve Aquarich ile zenginleştirilen formülü sayesinde deniz suyu ve güneş nedeniyle cildinizin kaybettiği nemi geri kazandırmaya destek olur. Hafif ve yağsız yapısı sayesinde cildinizi UVA ve UVB ışınlarından cildinizde ağırlık hissi oluşturmadan korumaya destek olur.

Kullanım Önerisi: Solait güneş koruma ürünlerini kullanmadan önce iyice çalkalayınız. Cildin tamamına bol miktarda ve eşit olarak güneşe maruz kalmadan en az 15 dakika önce uygulayınız. Güneş koruyucu ürün kullanıldığında dahi güneşte çok uzun süre kalmayınız. Güneşten korumanın devamlılığını sağlamak için özellikle terledikten, yüzdükten veya havluyla kurulandıktan sonra uygulama işlemini tekrarlayınız.

Pure Beauty Brighten Up SPF 50 Güneş Koruma Losyonu 50 ml/219.90 TL

Cildinizi zararlı UVA ve UVB ışınlarına maruz kalmaktan korumaya yardımcı olur. Hafif ve yağsız formülü ile cilt tarafından kolayca emilir ve cildinizin gün boyu nemli kalmasına yardımcı olur. Güneş koruma özelliğinin yanı sıra makyaj bazı olarak da kullanılabilir. Hafif yapısı sayesinde cildinizde beyazlık bırakmaz. Gün ışığına çıkmadan 30 dakika önce uygulayın. Güneş korumasını sürdürmek için özellikle terledikten, yüzdükten veya havluyla kurulandıktan sonra tekrar uygulayın.

Solait, Pure Beauty ve Watsons markalı ürünler sadece Watsons mağazalarında, Watsons.com.tr’de ve Watsons Mobil Uygulamasında!

Belirtilen fiyatlar Mayıs güncel fiyatı olup, piyasa koşullarına göre değişiklik gösterebilmektedir.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir