Toplumun yaşam kalitesini artırmak amacıyla yola çıktı

HiDoctor  diyetisyenliği de kapsama alanına aldı

HiDoctor’a mobil uygulamadan veya web sitesinden erişen kullanıcılar, beslenme ve diyet danışmanlığı gibi hizmetleri online olarak alabiliyor. Alanında uzman psikolog ve diyetisyen hizmetlerini tek çatı altında toplayan HiDoctor, yüksek veri güvenliği ve gizliliği ile dikkat çekiyor.

McKinsey & Company tarafından yapılan online sağlık hizmetlerine yönelik araştırma verilerine göre; online hizmetlerin kullanımında pandemi öncesine göre 38 kat artış var. En fazla psikolog görüşmelerine talep oluyor. HiDoctor’da,  uzman psikolog ve diyetisyenler HiDoctor Danışman Heyeti tarafından büyük bir titizlikle seçiliyor. HiDoctor’dan hizmet almak isteyenler; ad-soyad bilgilerini paylaşmadan yüzde 100 mahremiyet ile destek alabiliyor. 

Bununla beraber erişilebilir ve uygun fiyatları ile toplumun her kesimine hitap ediyor. Bireylerin yaşam kalitelerini ve mutluluklarını artırabilmeleri için çalışan platform, toplumun bilinçlenmesini amaçlıyor.

Sistem nasıl çalışıyor?

Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi, Bilgi Teknolojileri Hizmet Yönetim Sistemi, Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi ve ISO 15504 Yazılım Süreç Değerlendirme Sistemi belgelerine sahip. HiDoctor; gelecek dönemde daha geniş alanlarda hizmet vermeyi hedefliyor. Kullanıcılar psikologları uzmanlık alanı, deneyim yılı ve tercih edilme oranı gibi kriterlere göre değerlendirip seçebiliyor.

Sistemde var olan ve ileride yer alacak başlıca hizmetler şu şekilde: 

  • Online Psikolog
  • Online Diyetisyen
  • Online Veteriner Hekim
  • Bitki Bilimci
  • Kişiye Özel Antrenör

Psikologlar danışan ağlarını genişletebiliyor

HiDoctor Danışman Heyeti tarafından diplomaları ve uzmanlıkları incelenen psikologlar; sistem aracılığıyla danışanları ile seans yapabiliyor. Dünyanın her yerinden ve zaman diliminden danışanlar ile buluşarak danışan ağlarını genişletebiliyorlar. HiDoctor, klinik psikologlara ve MEB onaylı Aile Danışmanlığı Sertifika’sına sahip psikoloji mezunlarına; ofise ihtiyaç duymadan danışanlarıyla buluşma imkanı sağlıyor.

Dünyanın her yerinden hizmet alma imkanı

HiDoctor, özellikle toplumun dezavantajlı kesimlerine yönelik sivil toplum kuruluşları ile de ortak projeler yürütüyor. Hizmetlere www.hidoctor.com.tr veya mobil HiDoctor uygulaması üzerinden erişilebiliyor.

Bireylerin yanı sıra kurumlara da hizmet veriyor

HiDoctor, kurumsal şirketlere özel ‘Çalışan Mutluluğu Paketi’ geliştirdi. Çalışanlarda sık görülen uykusuzluk, stres, depresyon ve zorluklar hakkında çalışanlara destek veriyor.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir