8 ana bileşenden oluşan nemlendirici süper kompleks

100 saate kadar nem!

Canlı ve dengeli bir cilt ancak nem ile mümkün. Bobbi Brown Hydration Water Fresh Cream ile cildinizi derinlemesine nemlendirerek sağlıklı görünen bir cilde kavuşun. Bu ince yapılı jel krem; cildi nemlendirir, dengeler ve makyaj için hazırlar.

Hydration Water Fresh Cream, zarar gören nemsiz cildi dengelemeye yardımcı olur. Cildi tazelemek ve pürüzsüzleştirmek için ekstra nemlendirme sağlar.

Hyalüronik Asit dahil 8 ana bileşenden oluşan nemlendirici süper kompleks, 100 saate kadar devam eden nem sağlar. Bobbi Brown’un ilk silikonsuz nemlendiricisi olan Hydration Water Fresh Cream, cildin nemini anında iki katına çıkarır ve sizin için yararlı bileşenlerin cildinize nüfuz etmesine yardımcı olur.

Bu yağsız kompleks, çevresel faktörlerin negatif etkisini azaltıp cildin nem bariyerini onarmaya ve güçlendirmeye yardımcı olur. Fermente Adaçayı ve kırmızı alg özleri, cildin görünümünü yatıştırmaya ve sakinleştirmeye yardımcı olarak kızarıklık ve tahrişi azaltır. Probiyotik teknolojisi, cildi hasarlara karşı koruma sağlamak için cildin nem bariyerini güçlendirerek nemi cilt altında hapsetmeye yardımcı olur.

İçeriğindeki kış gülü cildi pürüzsüzleştirmeye yardımcı olur. Cilt canlı ve sağlıklı görünür. Gözeneklerin görünümü zamanla azalır. Düzenli kullanımda daha pürüzsüz ve yumuşak bir cilt ortaya çıkar ve cilt her zaman makyaja hazırdır.

Fiyatı: 320 TL
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir