Acqua Di Parma’dan iki yeni koku: Lily of the Valley ve Oud & Spice

Çiçeksi ve zarif; odunsu ve yoğun kokular

Lüks İtalyan parfüm markası Acqua Di Parma; Lily of the Valley ve Oud & Spice ile zamansız, canlı, modern kokular vadediyor.

Signatures of the Sun Koleksiyonu’na ait Lily of the Valley ve Oud & Spice tanıdık bileşenleri; ilk kez deneyimlenen şaşırtıcı ve canlı birer kokuya dönüştürüyor. Sunduğu koku deneyimleri sayesinde koleksiyon, sürekli bir sürpriz niteliğinde. Lily of the Valley, çiçeksi ve zarif; Oud & Spice ise, odunsu ve yoğun bir koku.

Lily of the Valley yeniden doğuş hissi uyandırıyor

Açılışta, bergamot ve greyfurtun narenciye tonları, frenk üzümünün canlı notaları ile birlikte İlkbahar güneşini müjdeliyor. Orta notalardaki yasemin, manolya ve sardunya tonları, kokunun kalbinde yerini zambaklara bırakıyor. Güneşin saf enerjisiyle dolu koku, zarif ve yüksek parfümlü zambağı daha çekici hale getiriyor. Misk ve sedir ağacı ise, arka planda sürekli devam eden bir keşfi andırıyor.

Oud & Spice, doğanın sunduğu en nadide ve en gizemli içeriklerden birine duyulan tutkudan ilham alıyor: Sonsuz özellik ve duyguyu açığa çıkarabilen çok zengin bir kokuya sahip kesilmemiş bir elmas.

Ana hammaddesi agarwood

Oud & Spice’nin ana hammaddesi, Laos’a özgü en nadir ve değerli agarwood çeşididir. Bergamot ve gülün orijinal narenciye açılışı, ahududunun tatlı, meyvemsi tonları ile birleşiyor ve kokunun olağanüstü hafifliğini vurguluyor. Ardından, pembe biber ve karanfiller, tarçın ile harmanlanarak özün zenginliğini müjdeliyor. Paçuli’nin toprak tonları ve labdanum ile birleşen ud, benzersiz bir keşif sunmakta!

Oud & Spice, narenciyeden kaynaklanan güneş enerjisini, alışılmadık baharatlı notalarla birleştirerek bir sanata dönüştürüyor, sürprizlerle dolu bir parfüm yolculuğunda udun değerini ortaya çıkarıyor ve eşsiz doğasını övüyor.

Signatures of the Sun’ın parfüm sanatı, ambalajın sofistike tasarımıyla tamamlanıyor. Kabartmalı altın logolu siyah etiket, silindirik kara kutuya ışıltı katıyor. İçinde, Lily of the Valley için şeffaf cam ve Oud & Spice için tamamen siyah renkte ikonik Art Deco şişesi yer alıyor. Şişe etiketleri ise kutuda olduğu gibi siyah üzerine parıldayan altın tonlarıyla işlenmiş.

Fiyatı: 100-180 ml: 2.350-2.950 TL

Satış noktaları: Beymen Zorlu, Beymen İstinyepark, Beymen Panora, Beymen Armada, Beymen İzmir Hilltown, Beymen Antalya Rixos, Beymen Vadi, Beymen.com, La Deesse
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir