Acqua di Parma’dan İtalyan tarzı günlük bakım için iki yeni formül

Erkeklere özel Barbiere serisinden…

Lüks İtalyan parfüm markası Acqua Di Parma; erkeklere özel Barbiere serisini, yeni Multi-Action Yüz Kremi ve Canlandırıcı Yüz Temizleme Kremi ile zenginleştiriyor. Nesilden nesile aktarılan tıraş ritüelinin çağdaş versiyonu olan BARBIERE, iki yeni formülüyle ödüllendirici bir deneyim sunuyor.

BARBIERE, iki yeni özel formülasyonuyla modern erkeğin yaşam tarzına göre tasarlanmış günlük bir rutin yaratıyor. Yoğun tempolu ve aktif bir günlük yaşamda karşılaştığınız çevresel etkenlerin zararlı etkileri, stres ve doğal yaşlanma süreçlerinden cildinizi korumak için tasarlanmıştır.

Multi-Action Yüz Kremi; nemlendirme, yumuşatma ve canlandırma özelliklerini tek bir formülde birleştiriyor. Canlandırıcı Yüz Temizleme Kremi ise hava kirliliği karşısında etkili bir arındırıcı niteliğinde.

Acqua Di Parma’nın sürdürülebilirlik planı çerçevesinde her iki ürün de çevre dostu bir pakette sunuluyor. Canlandırıcı Yüz Temizleme Kremi’nin tüpü, yüzde 50 geri dönüştürülmüş plastikten üretiliyor. Multi-Action Yüz Kremi’nin vidalı pompası ise cam şişeden çıkarılabilir ve ayrılabilir formda tasarlanmıştır.

Multi-Action Yüz Kremi

Nemlendirici, yumuşatıcı ve canlandırıcı etkiyi birleştiren gerçek bir çoklu görev uzmanı. Hızla emilen hafif dokulu, yüksek performanslı formülü sayesinde cildinizde yağlı bir his bırakmıyor. Ayrıca içeriğindeki hyaluronik asit cildinizi zamanla nemlendirirken B3 ve E vitaminleri canlandırıcı bir kombinasyon oluşturuyor. Böylece cildinizi çevresel kirliliğin zararlı etkilerinden ve mavi ışıktan korumaya yardımcı oluyor. Fiyatı: 890 TL

Canlandırıcı Yüz Temizleme Kremi

Tazeliğin ve zindeliğin rahatlatıcı hissini her gün deneyimleyebilmeniz için kolay uygulanabilen bir yapıya sahip. Suyla temas ettiğinde kremsi dokusu, cildi kurutmadan kirliliği gideren yumuşak bir köpüğe dönüşüyor. Narin formülünde; nemlendirici etkiye sahip kabak çekirdeği yağı ve D-Panthenol, sıkılaştırıcı ve yenileyici özelliklere sahip mürver çiçeği özü ve canlandırıcı biberiye özü bulunmaktadır. Ayrıca gözeneklerinizi azaltmaktadır. Böylece cilt dokunuzu iyileştirmekte, temizlemekte ve hoş bir şekilde tazelemektedir. Aynı zamanda cildinizin pürüzsüz görünmesini ve 6 saat boyunca nemli kalmasını sağlamaktadır. Fiyatı: 320 TL

Satış noktaları: Beymen Zorlu, Beymen Armada, Beymen.com, La Deesse
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir