Alerjik Ciltler Sebamed Zeytinyağlı Serisine emanet!

Hassas ve narin ciltler için de uygun

Sebamed, cilt sağlığındaki uzmanlığıyla yarattığı serisiyle zeytinyağının mucizesini cildinize taşıyor. Sebamed Zeytinyağlı Serisi’nin etkisi, klinik çalışmalarla kanıtlandı ve ECARF (Avrupa Alerji Araştırmaları Merkezi) tarafından onaylandı. Seri; hassas ve narin ciltlerin de kullanabileceği Zeytinyağlı Kompakt Yüz Temizleme Barı ve Zeytinyağlı Likit Yüz Temizleme Jeli’nden oluşuyor.

Cildi hassas bir şekilde temizlerken nem kaybına karşı koruyor. Ayrıca pH 5.5 değeri ile cildin doğal koruyucu asit örtüsünü destekliyor.

Sebamed Zeytinyağlı Kompakt Yüz Temizleme Barı

Sabun ve alkali içermeyen formülüyle nazik bir temizlik sunan bar; cilde canlılık verip nemlendiriyor. Bu sayede cildin yumuşak ve pürüzsüz görünmesine yardımcı oluyor. Üstelik atopik egzamaya sahip kişilerle yapılan klinik çalışmalarda  kullanıcılar ‘mükemmel’ olarak değerlendirdi.

Sebamed Zeytinyağlı Likit Yüz ve Vücut Temizleme Jeli

Hassas ve narin ciltler için ekstra yumuşak temizleme sağlayan jel; zeytinyağıyla cildi nemlendiriyor. Ayrıca pantenol ve bitki nişastası türevleri ile tahriş ve nem kaybına karşı koruma sağlıyor. Klinik testlerde, hassas cilde sahip kişilerde üç hafta boyunca düzenli kullanımda; kuruluk, pullanma ve kaşıntı gibi deri semptomlarının şiddetini azalttı.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir