Anker ile yılbaşı gecenizi ses ve renk şölenine dönüştürün

Soundcore Hoparlörler partilerin vazgeçilmezi!

Yaşamı kolaylaştıran teknolojilere öncülük eden Anker, yılbaşı partilerini birbirinden yenilikçi ve teknolojik ürünleriyle renklendiriyor. Anker, akıllı ve yüksek performanslı Soundcore hoparlörleriyle bu yıl da yılbaşı partilerinin vazgeçilmezi oluyor.

Motion X600 ile kendinizi müziğin kusursuz ritmine bırakın

Kusursuz ses deneyimi arayanlar için dünyanın ilk taşınabilir Hi-Fi Spatial Audio sistemine sahip hoparlörü… Tiyatro akustiğinden esinleniyor.Etrafa ses dağıtmak için yerleştirilen 5 sürücü ve 3 amplifikatöre sahip. Benzersiz ve estetik tasarımıyla dikkat çekiyor. Oynat butonuna her bastığınızda, favori sanatçınızın yanınızda olduğunu hissedebilirsiniz. 50W’lık yüksek kaliteli ses gücü ile partinin tadını doyasıya çıkarın.

100 hoparlör birbirine bağlanabiliyor

Yılbaşı partilerinin aranan yıldızı Rave Partycast 80W… Partycast teknolojisiyle 100 hoparlöre kadar birbirine bağlayarak partinizi alevlendirebilirsiniz. 24 saate varan çalma süresi var. Rave+ 160W Kablosuz Bluetooth’la ise partinize muazzam 105 dB ses sağlamak için oynata basmanız yeterli. Özel BassUp teknolojisi tarafından gerçek zamanlı olarak yoğunlaştırılan bas dalgasını vücudunuzda hissedeceksiniz.

Pasif bas radyatörlerle birlikte arka arkaya düzenlenen çift sürücüleriyle yoğun 360° ses sunan Flare 2 20W Hoparlörün halka LED ışıkları müziğin ritmine bağlı olarak yanıp sönerken partideki herkesin sahne deneyimi yaşamasını sağlıyor. Rave Neo 2 80W Kablosuz Bluetooth Hoparlörün BassUp™ Teknolojisi ile bas yoğunluğunu gerçek zamanlı olarak yükseltin ve dans hareketlerinin çılgınlaşmasını izleyin.

Bildiklerinize meydan okuyan bir hoparlör: Select Pro

Soundcore Select Pro Bluetooth Hoparlörde yer alan BassUp teknolojisi ise bildiklerinize meydan okuyor! PX7 suya dayanıklı yapısı ile sıvılara karşı bariyer sağlamakta. Select Pro, 16 saatlik oynatma süresi ile yılbaşı partinizin tüm gece boyunca devam etmesini olanak tanıyor.

Yılbaşı partilerinin diğer bir vazgeçilmezi Soundcore Motion+ Bluetooth Hoparlör ise olağanüstü ses için ultra geniş frekans aralığına sahip. Cihaz, Bluetooth üzerinden kayıpsız müzik aktarımı için Qualcomm aptX tarafından Hi-Res ses ile donatıldı.

Soundcore Motion Boom Bluetooth Hoparlörün sürücüleri, daha yüksek netliğe sahip! 40 kHz’e kadar yüksek frekansları yeniden üretmek için saf titanyum diyaframları var.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir