Annelerin doğallığından ilham alan tasarımlar KNITSS’te!

Modada da sürdürülebilirliği destekliyor

KNITSS; renklerin enerjisini ve her kadının içindeki ışığı yansıtan İlkbahar Yaz 2021 ‘Beautiful Flora’ koleksiyonuyla annelere doğallığı hediye ediyor. Doğal kaynakların korunması ve yaşam alanlarının devamlılığı için modada da sürdürülebilirliği destekliyor.

KNITSS’in renkler ve renklerin enerjisiyle her kadının içindeki ışığı dışarı çıkaran tasarımları; stil sahibi anneler için en özgün hediye seçeneği haline geliyor.

Koleksiyonda neler var?

Hafif ve rahat incecik triko elbiseler, triko pantolon ve etekler, yazın esintisini yaşatan triko şort ve kimonolar, ince ve rahat tuşeleri ile triko üstler, en şık kombin tamamlayıcısı hırka ve ceketler sayısız seçenek sunuyor.

Marka; yüzde 100 organik pamuk Global Organik Tekstil Standardı ‘GOTS’ sertifikasına sahip. Ayrıca ormanlarda biyo çeşitliliğin korunmasına yardımcı olan ‘FSC’ sertifikaları var.

Tasarımları İstanbul Akmerkez, Nişantaşı Abdi İpekçi ve Ankara Armada KNITSS mağazalarında sizleri bekliyor. Yenilenen www.knitss.com online alışveriş sitesinden de evinizin konforunda KNITSS ürünlerine ulaşabilirsiniz.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir