Ashley Joy Kaş & Kirpik Bakım Serumu ile hem koruma hem bakım 

Güçlü kaşlar ve hacimli kirpikler

Bakışlara derinlik kazandıran ve kadınların yüz ifadesine anlam katan kaş ve kirpikler; kişisel bakımın önemli bir parçası haline geldi. Ashley Joy kaş & kirpik bakım serumu, kaş ve kirpikleri için daha iyisini isteyenlere özel bir bakım sunuyor.

Serum; kaş ve kirpikleri kökten uca besliyor ve güçlendiriyor. Kaş ve kirpiklere ihtiyacı olan bakımı yaparak daha gür olmalarını ve hacimli görünmelerini sağlıyor.

Dökülme ve kırılma karşıtı formül

İçeriğindeki E vitamini ile dökülmelerin önüne geçerken; Niacinamide ile kaşların bakımlı ve canlı bir görünüme sahip olmasına katkı sağlamakta! Arginine, biotin, keratin ve B12 vitamini, daha uzun kaş ve kirpiklere kavuşmayı destekliyor.

Provitamin B5 adeta bir bariyer görevi görerek eşsiz bir koruma sağlıyor ve kırılmaları engelliyor. Serum, etkili içeriği sayesinde kaş formunu ve kirpikleri şekillendirmek için kıl köklerine etki ederek, tüylerin yeniden yapılanmasını destekliyor. Oftalmolojik olarak test edilen Ashley Joy Kaş & Kirpik Bakım Serumu, paraben içermeyen formülü ile de dikkat çekiyor.

Fiyatı: 99.95 TL
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir