Ashley Joy’un Yeni Banana Serisi ile saçınızda tropik esintiler

Hızlı ve sağlıklı uzayan güçlü saçlar

Ashley Joy saçların hızlı ve sağlıklı uzamasını sağlayan, şampuan, saç kremi, serum, saç koruma spreyi, maske içeren yepyeni Banana serisi ile bu yazı daha da güzelleştiriyor.

Ashley Joy Banana Şampuan (400 ml.)

İçeriğindeki Biotin ile saç tellerinin güçlenmesini sağlarken, saç dökülmesini de önlüyor. Provitamin B5 nemin daha uzun süre korunmasına yardımcı olurken, nem ihtiyacını da destekliyor. Bununla da sınırlı kalmıyor, saç derisini besliyor, sağlığını koruyor, saç tellerini yumuşatıyor. Vegan Keratin, saç yüzeyinde parlak ve koruyucu bir film tabaka oluşturuyor. Muz ekstraktı saçı derinlemesine nemlendirirken içeriğindeki potasyum saçları besliyor, sağlıklı uzamayı destekliyor. Hindistan Cevizi süt ekstresi saçları güçlendirmeye ve hacim kazanmasına yardımcı olan proteinleri içeriyor; saçları yumuşatıyor ve parlaklık veriyor.

Ashley Joy Banana Saç Kremi (250 ml.)

Provitamin B5 ile saçta nemin daha uzun süre korunmasını sağlar. Biotin ve Niacinamide, saç tellerinin güçlenmesini sağlarken, saç dökülmesini de önlüyor. Keratin, kuru ve kırılgan saçları besliyor, saçı daha elastik hale getiriyor, kolay tarama sağlıyor. E vitamini saç derisinin ve saç tellerinin onarılmasına yardımcı oluyor, sağlıklı uzamayı destekliyor. Saçı nemlendirerek dış etkilere karşı koruma altına alıyor.

Ashley Joy Banana Saç Serumu (100 ml.)

Antioksidan bakımından zengin argan yağı ve besleyici badem yağı içeriği ile saçtaki düğümleri çözüyor. Islak saçların hızla kurumasını sağlıyor, özel formülü ile parlaklığı artırıyor. Hindistan Cevizi yağı sayesinde saçların her kullanımda beslenmiş, pürüzsüz, ipeksi, parlak ve sağlıklı olmasını destekliyor.

Ashley Joy Banana Saç Koruma Spreyi (150 ml.)

Biotin, Keratin, E vitamini ve Provitamin B5 ile saçı güneş ışınlarının zararlı etkilerine, tuza, klora karşı koruyor. Saçların nemi depolamasını sağlıyor. Saçları daha yumuşak, pürüzsüz bir hale getiriyor. Muz ekstraktı yoğun nemlendirme sağlayarak, kıvırcık, kabarık ve elektriklenmiş saçlarda yatıştırıcı etki gösteriyor; ipeksi bir yumuşaklık hissi de yaratıyor.

Ashley Joy Banana Saç Maskesi (200 ml.)

Hindistan cevizi yağı, avokado yağı, argan yağı ve E vitamini içeriyor. Saçı derinlemesine nemlendiriyor. Saça parlaklık ve yumuşaklık katıyor. Saçın gücünü, elastikiyetini ve hacmini artırıyor. Sert, kıvırcık, şekil almayan ve cansız saçların görünümünü düzeltmeye yardımcı oluyor. Potasyum, karbonhidrat, doğal yağlar ve vitaminler içeren zengin muz özleri, donuk saçları ipeksi ve yumuşak yapıyor, yoğun nem sağlıyor, elastikiyeti artırıyor, saçın uzamasını destekliyor.

Ürünlere www.ashleyjoy.com.tr sitesinden ve sitede belirtilen anlaşmalı satış noktalarından ulaşabilirsiniz.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir