Avène Turuncu Seri ile güneşe karşı koruma kalkanı

Güneşin zararlı ışınlarına karşı tam koruma

Pierre Fabre Laboratuvarları’nın dermokozmetik markası Avène, her cilt tipine uygun geniş ürün gamına sahip Turuncu Seri güneş ürünleri ile zararlı ışınlara karşı koruma sağlıyor. Transparan özelliği sayesinde vücutta beyazlık bırakmadan, doğal görünüm ve çıplak ten hissi sunuyor.

Seri; içeriğinde bulunan, toksik olmayan ve biyobirikim yapmayan minimum filtre sayısı ile UVA ve UVB ışınlarına karşı geniş spektrumlu koruma sağlıyor. Ürünler, özel formülleri sayesinde suya ve tere karşı dayanıklı olmanın yanı sıra paraben içermiyor. Patentli filtre sistemi sayesinde daha çok biyo-çözünürlük, deniz canlılarına daha kolay uyum sağlama ve deniz ekosistemine zarar vermemeyi vaat ediyor.

Avène Turuncu Seri ailesi; çok yüksek koruma faktörüne sahip, toplam 17 üründen oluşuyor:

Normal ve Karma Ciltler İçin Güneş Koruyucu Krem Fluide 50+ ve renkli versiyonu Fluide 50+ Teintée, Kuru Ciltler İçin Güneşten Koruyucu Krem Créme 50+ ve renkli versiyonu Créme 50+ Teintée, Cildi Koruyan ve Doğallığını Ortaya Çıkartan Güneşten Koruyucu Krem B-Protect 50+, Uzun Süreli Güneş Maruziyeti ve Açık Hava Spor Aktiviteleri İçin Güneşten Koruyucu Krem Fluide Sport 50+, Yaşlanma Karşıtı Güneş Bakım Kremi Solaire Anti Age 50+, Tüm Ciltler İçin Güneş Kremi Réflexe Solaire 50+, Güneşten Koruma Losyonu Lait 50+, Hassas Bölgeler İçin Lokal Uygulanabilir Formda Stick Solaire 50+, Güneşten Koruma Vücut Sprayi Spray 50+, Hassas Ciltler İçin Koruyucu Mist Spray Brume 30+ ve Dudaklar İçin Güneş Koruyucu Lip Balm 30+ olarak sıralanıyor.

Çocuklara özel, çok yüksek faktörlü güneş koruyucular da yer alıyor:

Çocuklar İçin Güneşten Korunma Losyonu Lait Enfant 50+ ve kremi Reflexe 50+ Enfant, Yüksek Faktörlü Güneşten Koruma Vücut Sprayi Spray 50+ Enfant ve Spray 30+ sizlere harika bir güneş koruması sunmak için özel olarak formüle edildi.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir