Avon Dünya Ruj Günü’nü ruj festivali ile kutluyor!

Influencer Lale Onuk’un favorileri

Avon, kozmetik tutkunları tarafından heyecanla beklenen 29 Temmuz Dünya Ruj Günü’nü her zevke hitap eden, rengarenk rujlarıyla kutluyor. Avon rujları ile Dünya Ruj Günü’nün tadını çıkarmaya ve Lale Onuk’un favorilerini öğrenmeye hazır olun!

Marka aynı zamanda ay boyunca katalogda indirim fırsatları sunuyor. Buna ek olarak 28-29-30 Temmuz tarihlerinde ikinci ürüne yüzde 50 indirim fırsatı var.

Çok beğenilen dudak bakım yağı

Lip Oil Dudak Bakım Yağı, ‘Blossom’ ve ‘Shimmering Petal’ renkleriyle yaz akşamlarının vazgeçilmezi olacak. Jojoba, avokado ve Hindistan cevizi yağı içeren formülüyle dudaklarınızı yoğun bir şekilde besliyor. Dudaklarda yapış yapış bir his bırakmıyor.  Tek başına veya ruj üstüne uygulanabiliyor. SPF12 faktörlü koruması var.

Dünyanın ortası hyalüronik asit dolgulu ilk mat ruju

Hydramatic Mat Ruj, dudaklarınızı anında nemlendirirken yoğun mat bitiş etkisi yaratıyor. Pürüzsüz ve dolgun görünen dudaklara kavuşmanızı sağlıyor.Sildiğinizde bile nemlendirme etkisi devam ediyor. Kolay sürülebilen bir yapısı ve 13 farklı rengi var.

Avon Ultra Ailesi

Lale Onuk, “Bu müthiş mat görünümü ve yoğun renkleri nerede görsem tanırım! Favorim Nude Suede rengi” diyor. E vitamini, avokado ve susam yağı içeren nemlendirici formülüyle dudaklarınızı besliyor. Svri ucuyla kusursuz ve kolay bir uygulama deneyimi sağlıyor. SPF15 özelliğiyle dudaklarınızı güneşten koruyor.  Ultra Kremsi Ruj, yeni Cappuccino ve Wine Berry renkleriye 9 renge kavuşatu.

Avon’un Ultra Pırıltılı Ruj’u, dudaklarınızı bambaşka bir boyuta taşıyor. Pırıltılı pigment yapısıyla metalik etkiyi tek seferde dudağa yansıtıyor. 12 farklı rengiyle sezonun vazgeçilmezleri arasında yer alıyor.

Ultra Colour Besleyici Dudak Parlatıcısı ise yazın enerjisini dudaklarınıza taşıyacak! Şeffaf ve kremsi renk seçenekleri var.

İpeksi dokusuyla gün boyu nemlendirme sağlayan  Ultra Likit Mat Ruj ise canlı renkleri ve uzun süreli kullanım avantajı sayesinde mat ruj sevenlerin makyaj çantasındaki favorisi olmaya aday.

Satensi his, yoğun renk, nemlendirici etki… 3 etkiyi bir arada sunan Ultra Beauty Stick Ruj orta-yüksek örtücü etkiyi yumuşacık kremsi bir yapıda veriyor. Dudaklara saten yumuşaklığı etkisi veriyor. 12 saat boyunca dudaklarınızı nemlendiriyor.

Dudaklarınıza taze ve canlı renk veren dudak balmı

Tinted Dudak Balmı, kat kat sürülebilen 6 farklı renk skalasıyla bu yaz makyaj çantanızın başrol oyuncusu olacak. Gün boyunca nemli ve renkli dudaklara sahip olmanıza yardımcı oluyor. SPF 10 ve antioksidanlar ile dudaklarınızı güneşten koruyor. Besleyici yağ karışımıyla nemlendiriyor.

Kusursuz dudaklar

Glimmerstick Dudak Kalemi pratik kullanımıyla profesyonel makyajınızın olmazsa olmazı haline dönüşecek. Dudak çizgisinden dışarı hafif taşırarak ve üzerine ruj uygulandığında dudakların daha dolgun görünmesine yardımcı oluyor.  Rujunuzun dağılmasını engelleyerek uzun saatler dudaklarınızda kalıyor. 12 farklı renk tonu var.

  • Dudak Bakım Yağı: 69,99TL
  • Ultra Colour Besleyici Dudak Parlatıcısı: 69,99TL
  • Hydramatic Mat Ruj: 99,99TL
  • Ultra Mat Ruj: 69,99TL
  • Ultra Likit Mat Ruj: 76,99 TL
  • Ultra Beauty Stick Ruj: 52,99TL
  • Ultra Kremsi Ruj: 69,99TL
  • Ultra Pırıltılı Ruj: 82,99TL
  • Glimmerstick Dudak Kalemi: 49,99TL
  • Tinted Dudak Balmı: 69,99TLBir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir