Avon makyaj ve cilt bakımını bir arada sunuyor

Cildinize bakım yapan 3’ü 1 Arada Serum Fondoten!

Avon, makyaj ve bakımı bir araya getiren ürünleriyle güzelliğinize güzellik katarken, zamandan da tasarruf sağlıyor. 3’ü 1 Arada Serum Fondöten ile cildinize, Hydramatic Mat Ruj ve Hydramatic Işıltılı Ruj ile dudaklarınıza bakım yapıyor. Aynı zamanda makyajınızda da fark yaratıyor.

İçerdiği %82 oranında bakım bileşenleriyle cildin daha nemli görünmesini sağlıyor. Cildin nem oranını anında %200 artırır ve cildi korumaya yardımcı olur. Makyajınızı temizledikten sonra bile 72 saate kadar nem sunuyor. Hafiften orta kapatıcılığa kadar olan özelliğiyle cilt tonunuzu eşitlemeye yardımcı oluyor. Hassas ciltler için de uygun. C vitamini, E vitamini, antioksidanlar içeriyor ve SPF30 koruması var. Fiyatı: 239.99 TL

Hyalüronik Asit ile dudaklarınıza gelen bakım!

Ortası hyalüronik asit dolgulu ‘Hydramatic Ruj’ yeni bitişi Hydramatic Işıltılı Ruj ile karşınızda. Makyaj çantanda her anında sana eşlik edecek dudaklarına bakım yapan bir ruj var!

İçeriğindeki yüzde 50’den fazla nemlendirici ve cilt koruyucu bileşenlerle dudakları anında nemlendiriyor. Dolgun, pürüzsüz görünüm ve uzun süren nemlendirme etkisi sağlamakta.

15 farklı zengin rengiyle dikkat çekiyor. Hydramatic Işıltılı Ruj’ SPF20, ‘Hydramatic Mat Ruj’ SPF10 içeriyor.

Hydramatic Mat ve Işıltılı Ruj Fiyatı: 159.99 TL
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir