Avon maskaraları ile göz makyajınızın tarzını belirleyin!

İster dolgun, ister uzun, ister tüy gibi…

Mükemmel maskara sandığınız kadar uzakta değil… Önce ihtiyacı belirlemeniz, sonra maskaranızı seçmeniz için Avon Aralık kataloğunu incelemeniz yeterli. Çünkü her türlü ihtiyaca göre alternatif bir maskara bulunuyor.

Spectralash Maskara, 3 farklı kademeyle hacmi ayarlanarak her katta ayrı bir etki yakalayabilir ya da kullanan kadınların yüzde 95’inin tavsiye ettiği Ultra Volume maskara ile kirpiklerinizi tek tek sararak hacim verebilirsiniz.

Maskara ürünleri arasında seçenekleriniz ise bunlarla sınırlı değil. Hem uzun hem hacimli kirpikler yaratan Big&Extreme, maskara ve özel tasarımlı fırça ucu sayesinde uzunluk, tek tek ayırma, dolgunluk, simsiyah etki sunan Avon True Lash Genius maskara gözlerinizin güzelliğini ortaya çıkartacak. Takma kirpik etkisi veren Big&False maskara ve 24 saat kalıcı Power Stay maskara makyaj çantanızın yeni olmazsa olmazları arasında yerini alacak.

Tüy kadar hafif ve hacimli kirpikler yaratan Euphoric maskara, Hindistan cevizi ve argan yağıyla kirpikleri besler. Uzun görünüm veren besleyici True Nourishing’i de katalogda bulabilirsiniz.

Mark Spectra Lash: 34.99 TL

Ultra Volume: 34.99 TL

Mark Big&Extreme: 34.99 TL

True Lash Genius: 39.99 TL

Mark Big&False Lash: 34.99 TL

Power Stay maskara: 39.99 TL

Euphoric: 34.99 TL

True Nourishing: 34.99 TL

 
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir