Avon’dan sonbahar makyajı için iki göz ürünü önerisi

Unlimited Maskara ve Glimmerstick Asansörlü Göz Kalemi

Sonbaharın makyaj trendleri belli oldu! Avon sizi bu güzel mevsimin renklerini makyajınıza taşımaya davet ediyor! Avon’un Eylül ayı teması olan ‘Sonbahar Makyajı’ özellikle dikkatleri göze yoğunlaştırıyor. Etkileyici bakışlara sahip olmanın yolu Avon’un sezona damgasını vuran iki ürününde gizli; Unlimited Maskara ve Glimmerstick Asansörlü Göz Kalemi…

Kirpiklerde lifting etkisi yaratan Unlimited Maskara ile etkili bakışlara sahip olmaya şimdiden hazırlanın! 24 saat kalıcı etkiyi yakından görebileceğiniz bu maskara ile kirpikler; artık 4 kat daha kalkık ve 3 kat daha hacimli… Blackest Black renginin yanı sıra Brown Black renk seçeneği var.

Glimmerstick Asansörlü Göz Kalemi

Hem göz kalemi ve hem de eyeliner olarak kullanılabilen ürün ile eyeliner çekmek artık herkes için çok kolay. Asansörlü tasarımı sayesinde kalemtıraşa ihtiyaç duymayacağınız göz kalemi, kolay uygulama sağlayan yumuşacık ve kremsi formüle sahip. Çarpıcı renkleri ve 12 saat kalıcılığı ile bu sonbaharda Glimmerstick Asansörlü Göz Kalemi, gözlerinizi hep ön planda tutacak.

  • Avon Unlimited Maskara: 39.99 TL
  • Avon Glimmerstick Asansörlü Göz Kalemi: 23.99 TLBir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir