Babalar için L’Occitane Bois Flotte ve Olivier Onde parfümleri

Hayatınızdaki en önemli erkeklere özel

Babaların, eşlerin Babalar Günü’nde şımartılmaya ihtiyacı var. Peki babanıza minnettarlığınızı göstermek ve ‘Teşekkür ederim’ demenin lüks parfümden daha iyi bir yolu olabilir mi?

L’Occitane’ın Bois Flotte ve Olivier Onde’si hayatınızdaki en önemli adama uyacak kadar klasik kokulardan oluşuyor. Asla modası geçmeyecek zamansız ikonlardan günümüzün çağdaş klasiklerine uzanan notalarıyla; her erkeğin gardırobunda olması gereken kokuların başında geliyor.

Ferahlatan deniz yosunu

Akdeniz’in sabah esintilerinden esinlenen Bois Flotté Eau de Parfum; ferahlatıcı ve canlandırıcı kokulardan hoşlanan erkekler için bire bir.

Biberiye ve gevrek yaprakların aromatik kokusuyla başlıyor. Deniz yosunu notalarıyla kısa sürede yerini deniz esintili notalara bırakıyor. Parfüm, dalgaların karaya vurduğu ağaç dalları, deniz tuzu kokusu ve hindistan cevizi kokularını hissettiriyor. Son notalarında ise sedir ağacı, burbon vetiver ve yosun ile teninizde kalıcılık sağlıyor. Fiyatı: 745 TL

Zamansız yakışıklılar için

Uzun yağmurlu bir sonbahar öğleden sonrasının ardından güneş ışınlarının uyandırdığı nemli doğanın kokusundan ilham alıyor. Olivier Ondé Eau de Parfum, güçlü ve kendinden emin bir stile sahip erkeklere yakışan taze ve topraksı kişiliğe sahip sofistike bir odunsu koku.

Turunçgil yeşili okaliptüs ve misket limonu ve bir miktar yıldız anason notaları ile açılıyor. Kısa sürede yerini yeryüzünün kalbine bırakıyor.

Zeytin ağacı, ıtır kokusu ile karışıyor. Odunsu kokusunu ise reçineli selvi notalarından alıyor. Dip notalarında ise taze menekşe  yaprakları ve burbon vetiver, sedir ağacının temiz ve odunsu kokusu buluşuyor. Fiyatı: 745 TL

 
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir