Bağırsakta İyilik Hareketi Müzesi Akaretler’de açıldı

26 Mayıs’a kadar ziyaretçilerini bekliyor!

Activia, Akaretler Sıraevler No:43’te açtığı Bağırsakta İyilik Hareketi Müzesi’nde yeni ürünü Probiyotikli Shake’i tanıttı. Müze, ziyaretçilerini eğlenceli ve öğretici bir sindirim sistemi yolculuğuna çıkarıyor.

Binaya girildiği andan itibaren sindirim sistemi yolculuğuna çıkılan müzede, her bir oda sindirim sistemi organlarını temsil ediyor. Fotoğraf çekim alanları ve Uzman Diyetisyen Nilay Keçeci’nin Activia ürünleriyle hazırladığı özel tarifler ziyaretçilerini bekliyor.

Activia Probiyotikli Shake, yenilikçi bardak formatının yanı sıra içerdiği meyveler ve yeşil çay ile farklı bir deneyim sunmakta. İçerisindeki çalışkan probiyotikler bağırsaklara canlı şekilde ulaşıyor. Sindirim sistemini düzenlemeye ve bağışıklık sistemini desteklemeye yardımcı oluyor. Narlı, ananaslı ve ahududulu çeşitleriyle farklı damaklara hitap ediyor.

Etkinliği yöneten Activia Pazarlama Lideri Nida Benan Özer, “İyi hisset temasıyla tanıttığımız yeni ürünümüz  ile Activia Bağırsakta İyilik Hareketi Müzesi’nde herkesi sindirim sisteminde bir yolculuğa çıkarmayı hedefledik. Bağırsaklar ve sindirim sistemi hakkında eğlenceli ve interaktif içeriklerle dolu müzemize herkesi davet ediyoruz” dedi.

Uzman Diyetisyen Nilay Keçeci ve Activia Dijital Marka Yüzü Cemal Can Canseven, davetin ev sahipliğini üstlendi. Nilay Keçeci; bağırsak dengesini, sindirim sisteminde probiyotiklerin önemini ve sağlıklı yaşam tüyoları aktardı. Canseven ise günlük yaşantısında Activia’nın yerinden bahsetti.

Müzede neler oluyor? 

Ziyaretçiler müze girişinde kendilerini adeta ağzın içinde buluyor. Yemek borusundan geçerek heyecanlı bir sindirim sistemi yolculuğuna başlıyor. Üst katta mide odasında midenin besin depolamasını temsil eden bir top havuzu var. Mide çeperini yansıtan tüylü duvarlar davetlilere eğlenceli dakikalar yaşatıyor. İkinci beyin bağırsağın karmaşık yapısını aktaran tüplerden ve ince bağırsağın villuslü yapısını yansıtan renkli deniz makarnalarından oluşturulan duvarlar yolculuğa renk katıyor.

12.00-20.00 saatleri arasında ücretsiz

Activia Bağırsakta İyilik Hareketi Müzesi, 26 Mayıs’a kadar, 12.00-20.00 saatleri arasında açık. Ücretsiz ziyaret  Akaretler Sıraevler No:43’te ziyaretçilerini ağırlayacak. Müzede eğlenceli ve öğretici bir sindirim sistemi yolculuğuna çıkmanın yanı sıra bahçede dinlenebilirsiniz. Activia’nın yeni ürünü Probiyotikli Shake lezzetlerini tadabilirsiniz. Ayrıca Keçeci’nin tarifleriyle Activia’lı ikramları tadabilirsiniz.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir