Bebek ve çocukların cildi Siveno ile güneş ışınlarına karşı güvende

Gücünü bitkilerden alıyor

Söz konusu bebek ve çocuk cildi olduğunda; güneşten korunmanın ve temiz içerikli ürün kullanmanın önemi artıyor. Siveno, Çocuklar İçin %100 Doğal Güneş Losyonu ve Bebekler İçin %100 Doğal Güneş Kremi ile anneleri rahatlatıyor.

Bebek cildinde daha yoğun şekilde kalması için krem formda, çocuklar içinse losyon formda üretildi. Güneş koruyucuların formülasyonunda yer alan içerikler; güneşten korurken aynı zamanda nemlendiriyor ve besliyor. Sentetik koku, petrokimyasal, paraben, SLS ve sentetik köpürtücüler içermiyor. Aynısefa yağı ile cilt bariyerini onarmaya ve korumaya yardımcı olurken; tamanu yağı ile UV ışınlarının neden olduğu cilt hasarını önlüyor. Kara çamdan elde edilen galactoarabinan su kaybını önlemeye yardımcı oluyor; skualen ise cildin nemli kalmasını sağlıyor.

Toksik etkiye sahip kimyasal filtreli güneş ürünleri gibi cilde zarar vermeyen Siveno güneş koruyucular Ecocert ve Cosmos sertifikalı doğal mineral içeriği ile ağır metal içermiyor. 50 faktör güneş koruması sunarken güneşin neden olduğu cilt hasarı riskini de azaltıyor.

Bebek ve çocuklar için güvenle tercih edilebilen %100 doğal Siveno güneş koruyucular seçkin marketlerde ve www.siveno.com ‘da tüketicisi ile buluşuyor.

Güneş Losyonu: 129 TL

Güneş Kremi: 79 TL
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir