Blade’in yeni Roll-on serisinin reklam yüzü yine Merih Demiral oldu

Ergonomik şişesi ve etkili performansıyla dikkat çekiyor

Blade’in Roll-on serisi raflarda yerini aldı. Blade Roll-on reklam filminin yıldızı ise markayla başarılı bir iş birliği yürüten milli futbolcu Merih Demiral oldu. Seri; hızlı kuruyan, leke bırakmayan formülü ve etkileyici kokuları ile dikkat çekiyor.  Blade Roll-on serisi, yüzde 100 geri dönüştürülebilir ambalajı ile çevreci bir ürün.

Cool Fresh, Green Dream, Marine Fresh, Self Confidence ve Mountain Fresh olmak üzere beş farklı koku seçeneği var. Gün boyu tazelik ve ferahlık hissini tüketici ile buluşturuyor.

Blade’in dinamik ve başarılı marka kimliğini temsil eden ünlü futbolcu bu yıl da dünyanın daha iyi bir yer olması için ‘ter dök, ter kokma’ demeye devam edecek.

Blade Roll-on ailesi, özel formülü sayesinde gün boyu kuru ve ferah bir deneyim sunmakta. Kıyafetlerde istenmeyen izlerin ve lekelerin de önüne geçiyor. Ergonomik şişesi ise hızlı ve pratik bir uygulama sağlamakta. Yüzde 100 geri dönüştürülebilir ambalajı ile doğaya katkıda bulunmaya da yardımcı oluyor.

Hedef, erkek deodorant pazarında liderlik

Evyap Kişisel Bakım Pazarlama Direktörü Zeynep Kalkandelen, “Merih Demiral iş birliği ile çok başarılı sonuçlar aldık. Aynı başarıyı şimdi Blade Roll-on serisi ile tekrar etmek istiyoruz. Roll-on, erkek deodorant pazarının yaklaşık yüzde 20’sini oluşturuyor. Yeni reklam kampanyamızla bu pazardan da anlamlı bir pay almayı hedefliyoruz. Ayrıca erkek deodorant pazarında liderliğe ulaşmayı hedefliyoruz” şeklinde konuştu.

‘İş birliğimizin devam etmesinden mutluyum’

Merih Demiral, “Fiziksel olarak zorlayıcı bir iş yapıyoruz. Antrenmanlar ve maçlar nedeniyle terliyoruz. Blade roll on benim gibi fiziksel olarak zorlayıcı iş yapan herkesin kurtarıcısı. Hem ter kokmuyorum hem de her zaman ferah ve iyi hissediyorum. Performansı yüksek bir markanın yüzü olmaktan çok mutluyum” dedi.


ETİKETLER


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir