BOOTIFUL Selülit Karşıtı Krem ile Pürüzsüz Kalça ve Bacaklar

Portakal Kabuğu Görünümüne Son! 

BOOTIFUL Selülit Karşıtı Sıkılaştırıcı Krem, selülit görünümünü engellerken daha pürüzsüz ve daha sıkı bir cilt görünümü vadediyor. Selülitin temel nedenlerini hedef alarak, çözüm üretiyor.

Kadınların en büyük problemlerinden biri olan selülit, vücudun deri altı yağ dokusu bulunan herhangi bir bölgesinde ortaya çıkmaktadır. Zayıf veya kilolu olmak fark etmeksizin kadınları eşit derecede etkileyen bir cilt problemidir. Selülit sonucu oluşan portakal kabuğu görünüme karın, uyluk, kalça bölgelerinde rastlanmaktadır. Ayrıca boynun arka kısmı ve üst kol bölgelerinde de gözlemlenmektedir.

Artan yağ (adipoz) globüllerinin birikmesi, pürüzlü bir cilt yüzeyine neden olmaktadır. BOOTIFUL Selülit Karşıtı Sıkılaştırıcı Krem, selülit oluşumunu önlemek için özel olarak tasarlanmıştır. Carnitine ile ciltte yağ oluşumunu engellemektedir. Vanillyl Butyl Ether ile deride bulunan yağ yakımını hızlandırmaktadır. Coffee Arabica Oil ile ise selülit oluşumunu önlemeyi desteklemektedir. Cildin elastikiyetini ve sıkılığını artırır, çatlak görünümünü ve leke oluşumunu giderir. Cilt tonunu dengeler, doku bariyerinde düzelme sağlar ve cildin nem oranını dengeler.

Önemli tavsiye!

Ürünün etkisini desteklemek için spor öncesi ve sonrasında kullanabilir, kuru fırçalama yöntemini rutininize dahil edebilirsiniz.

Selülit kremi ve fırçayı birlikte kullanmak, bir yandan kan dolaşımını hızlandırıp bir yandan da masaj yaparak selülitlerin görünümünü azaltmaya yardımcı olacaktır. Kuru fırçalama ile bacaklarınızı hem ölü derilerden arındırıp hem de dolaşımı hızlandırabilirsiniz.

Kullanım Şekli

Yeterli miktarda kremi, uygulamak istediğiniz bölgeye günde 2 kere dairesel hareketlerle masaj yaparak uygulayınız. Temiz cilde uygulanması ve öncesinde kese ile ölü derilerin uzaklaştırılması etkinliği artırır. Sıkı ve pürüzsüz bir cilt elde etmek için günde 2 kere düzenli olarak kullanmayı ve bol su içmeyi unutmayın.

Fiyatı: 707 TL

Satış Noktaları Online: Trendyol, Hepsiburada, Amazon, N11, Çiçek Sepeti, GüzellikBurada, Gratis, Rossmann


ETİKETLER


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir