Botanik içeriklerin desteğiyle serin ve uzun süre nemli cilt

Darphin Hydraskin Cooling Mask

Jel formundaki hafif ve baloncuklu yapısı ile cildin canlı ve sağlıklı görünüm kazanmasına, yorgun görünümünün azalmasına yardımcı olur. Botanik içeriklerin desteğiyle cildin serin bir his kazanmasını ve uzun süreli nemlendirilmesini destekler.

Cildiniz, gün boyunca ısı değişikliklerine maruz kalarak nem kaybeder. Uyumak, terlemek, yemek yemek gibi günlük aktiviteler de vücuttaki su miktarını etkiler. Nem kaybı, cildin kuru görünüm ve hissine yol açar. Nem kaybı, aynı zamanda cildin elastikiyetini kaybetmesine ve erken yaşlanmasına neden olur. Cildi nemlendirmek ve nem bariyerini güçlendirmek ise cildi dolgunlaştırır ve ışıldatır.

İçeriğindeki hyalüronik asit, ve bir alg türü olan laminaria digitata sayesinde cildin nem deposunu artırır. Fransız lavantası ise, cildin nem bariyerini güçlendiren seramid molekülünü çoğaltır. Bu botanik içerikler sayesinde, devamlı nemlendirme sağlayarak nem döngüsü oluşur. Cildi üst katmanlardan nemlendirmek yerine, nem döngüsüyle uzun süren nemlendirme sağlanır.

Nasıl kullanılır: Günlük rutininizden önce, temiz cilde ince bir katman olarak uygulayın. 10 dakika bekledikten sonra, fazlalığı ıslak havlu ile temizleyin. Yapışkanlık hissi olmadan, cildiniz sağlıklı ve güne hazır olacak. Haftada 3 kez kullanılabilir, göz çevresinde kullanmayınız.

İpucu: Buzdolabına koyduğunuzda, serinletici etkisi artarak kan dolaşımını hızlandırır.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir