Cildi tedavi eden organik fondöten ve besleyici mineralli highlighter

The Organic Pharmacy’den yeni ürünler

The Organic Pharmacy, doğal ve temiz içeriğiyle makyajda organik içeriklerin önemiyle yeni yıla damga vuruyor. Cilde önem veren yüksek performanslı, sürdürülebilir, doğal ve yüzde 100 organik The Organic Pharmacy Nemlendirici Fondöten antioksidan içeriğiyle ciltte onarıcı etkisi gösteriyor. Skin Perfecting Highlighter ise cilde doğal ışıltının en sağlıklı formülünü sunuyor.

Yüksek teknolojinin organik bileşenleri bir araya getirdiği The Organic Pharmacy’nin fondötenleri, taze ve zinde görünüm sağlarken, cildinize değer veriyor.

Nemlendirici etkili organik içerikli fondöten formülündeki hyaluronik asit ve yoğun vitamin kompleksi ile cildi nemlendirip besliyor. İçeriğindeki cadı fındığı gözenekleri en aza indirgemeyi destekliyor. Edelweiss kök hücreleri sayesinde cildi serbest radikallere ve UV ışınlarına karşı korumaya yardımcı oluyor. Güçlü antioksidan özelliği sayesinde cilde canlı bir görünüm kazandırarak mineral pigmentleri sayesinde cilt kusurlarını kapatıyor.

Cilde anında ‘içten aydınlatılmış’ bir parlaklık veren ultra ince Skin Perfecting Highlighter; hyaluronik asit, jojoba yağı, calendula ekstresi ve E vitamini ile cildi besler nemlendirir. Geliştirilmiş içeriği kusurların görünümünü hafifletmeye yardımcı olur. Tüm cilt tonlarına uygulanabilen ürün, hoş bir parıltı sağlayarak cildi pürüzsüzleştirirken genç ve canlı bir görünüm kazandırır. Ürün çevre dostu geri dönüşümlü cam şişeye sahip.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir