Cildinizi ve saçınızı TheLifeCo’nun değerli yağlarıyla besleyin!

Değerli yağlar saçlarınızın ve cildinizin güzellik yemeği olacak!

TheLifeCo, ‘SkinFood ve HairFood Değerli Yağlar Serisi’, güzellik dünyasının matematiğini değiştirmek için formüle edildi. Her biri yüzde 100’e varan oranda saf yağlarla formüle edilen kremler, maskeler, vücut yağları ve şampuanlar, berrak, sağlıklı, parlak ciltlerin ve saçların tasarımcısı olacak!

Ürünler; alkol, paraben, silikon, renklendirici içermez. Ayrıca Saç serisinde yer alan Doğal Şampuan SLS, SLES ve Silikon içermiyor.

Cildimizdeki ve saçımızdaki yağ bezleri doğal olarak yağ üretir. Bu yağ cildimizi nemlendirir, kurumasını ve çok hızlı yaşlanmasını ve ışığının sönmesini engeller. Ama 30’lu yaşlardan itibaren bu yağları azar azar kaybetmeye başlarız. Skinfood ve Hairfood serileri ‘Değerli yağlarla canlı parlak bir cilt ve saçlar’ mottosuyla hareket ediyor. Nesilden nesile kullanılan en saf içerikler ile günlük bakım ritüelinizi tümden değiştirmeye geldi.

TheLifeCo SkinFood Değerli Yağlar Serisi Doğal Cilt Bakım Yağı 150ml 

Kolay emilen yüzde 96 doğal içeriği, zeytinyağı, çörek otu yağı, susam yağı, nane yağı, organik Hindistan cevizi yağı, biberiye yağı ve Hint yağı içerir. Özellikle güneş sonrası bakımı, ferahlama, yoğun cilt nemlendirme ve çatlak izleri bakımı için kullanın. Birkaç damlası bile geniş alanları nemlendirmeye yeterlidir. Her gün istenilen sıklıkta uygulayın.

TheLifeCo SkinFood Değerli Yağlar Serisi Doğal Bronzlaştırıcı Yağ 150ml

Organik hindistan cevizi yağı, kakao yağı, havuç yağı, zeytinyağı, susam yağı içeren bronzluk yağı, güneşe çıkmadan 15-30 dakika önce tüm vücuduna uygulayın. Yüzdükten sonra tekrar sürülmesi ve güneşte uzun süre kalındığı takdirde 2 saatte bir yenilenmesi gerekir.

Kolay emilen formülü, yüzde 97 doğal içeriği ile bronzlaştıran ve bronzluğu koruyan yağ, cilde esneklik de kazandırır.

TheLifeCo SkinFood Değerli Yağlar Serisi Doğal Cilt Bakım Kremi 100ml

Organik hindistan cevizi yağı, avokado yağı, zeytinyağı içeren yüzde 97 oranında doğal cilt kremi, Günlük bakım, duş sonrası nemlendirme için kullanılır. Hızlı emilen formülü cildin nem dengesini düzenler, etkisi gün boyu sürer. Masajla sürülürse ciltte hoş bir koku, yüksek nem desteği ve rahatlama yaratır. Her gün istenilen sıklıkta uygulayın.

TheLifeCo HairFood Değerli Yağlar Serisi Doğal Şampuan 250ml

Yüzde 96 doğal içeriği ile TheLifeCo değerli yağlar serisi doğal şampuanı, argan yağı, tatlı badem yağı, çörek otu yağı, buğday proteini, provitamin B5, E vitamini içerir. Saçlara dolgunluk, parlaklık, canlılık ve dayanıklılık vermesi için uzun yıllar süren Ar-Ge ile formüle edildi. Islak saça uygulayın, 2-3 dakika bekletilip durulayın. SLS, SLES, silikon, alkol, paraben ve renklendirici içermeyen şampuan, saçlarınızı ağırlaştırmadan besler ve ipeksi yumuşaklık sağlar.

Saç dersinin doğal yağ ve nem dengesini düzenler. İçeriğindeki değerli yağlar ile saçlarınızı daha az köpükle etkili bir biçimde yıpratmadan temizler. Yıpranmış saçlara dolgunluk, parlaklık, canlılık ve dayanıklılık gelir.

TheLifeCo HairFood Değerli Yağlar Serisi Duş Öncesi Onarıcı Doğal Saç Maskesi 200ml

Zeytinyağı, seha butter, hint yağı, buğday proteini, provitamin B5, E Vitamini içeren doğal saç maskesi, duş öncesi yoğun onarım için formüle edilmiştir.  Nemli saç ve saç derisine masaj yaparak uygulayın. En az 30 dk beklettikten sonra durulayın. Maksimum etki için haftada 2-3 kez kullanın. Saç ve saç derisini yenileyici, saç onarıcı, yapılandırıcı etkisi olan provitamin B5 ve E vitamini ile saç ve saç derisini nemlendirir, saç tellerinin yumuşak olmasına ve ışıldamasına yardımcı olur. Hafif yapısı ile kolayca durulanır, saçlarınızı ağırlaştırmaz. Duş sonrası saçın kolay taranmasına yardımcı olur.

TheLifeCo HairFood Değerli Yağlar Serisi Duş Öncesi Onarıcı Doğal Saç Maskesi 20ml şase

Bu şaseler halinde sunulan ve her biri tek kullanımlık olan saç maskesi, zeytinyağı, shea yağı, Hint yağı, buğday proteini, provitamin B5, E Vitamini içerir. Duş öncesi saçlarda ve saç derisinde yoğun onarım sağlar. Tüm saç tipleri için uygundur. Duşta saçlarınızı ıslattıktan sonra uygulamanız ve 30 dakika beklemeniz gerekir. Maksimum etki elde etmek için haftada 2-3 kez tekrarlanması gerekir.  Bu özel maske provitamin B5 ve E vitamini ile saç ve saç derisini kısa sürede yeniler, saç tellerini onarır, saçı adeta yeniden sağlığına kavuşturur. Saçı ağırlaştırmayan formülü daha ilk kullanımda saç tellerinin yumuşamasına ve parlamasına etki eder.

TheLifeCo HairFood Değerli Yağlar Serisi Doğal Saç Bakım Yağı 100ml

Kuru, yıpranmış, eski parlaklığını kaybetmiş saçlara özel ürün! Banyodan 2-3 saat önce saça ve saç derisine uygulayın. Sıcak bir havlu ya da bone ile sararak bekletin. Hem yıpranan saçları hem saç derisini hem de kırık saç uçlarını onarmakta. Ağırlaşma yapmayan yüzde 97 doğal formülü, organik Hindistan cevizi yağı, avokado yağı, argan yağı, hint yağı, zeytinyağı içerir. Günlük kullanıma da uygun olan yağı, duştan önce sadece saç uçlarına sürüp bir süre bekletip de yıkayabilirsiniz.

TheLifeCo HairFood Değerli Yağlar Serisi Doğal Saç Bakım Yağı 12ml şase

Yoğun saç bakım maskesi ve duş sonrası nemlendirici bakım için kullanılabilirsiniz.  Yüzde 97 doğal formülü saçta ağırlaştırma yapmaz. Organik hindistan cevizi yağı, avokado yağı, argan yağı, hint yağı, zeytinyağı içerir. Yoğun bakım için kuru saça uygulayın. 2-3 saat bekletilip durulayın.​ Duştan hemen önce saç uçlarına uygulayın ve durulayın.

Alkol, paraben, silikon ya da renklendirici içermez. Düzenli kullanımda saçlar canlanmakta ve kolay taranmakta. Saç telleri ve saç derisi nem kazanmakta ve kırık saç uçları kısa sürede onarılmakta.

Onarıcı& Şekillendirici Durulanmayan Doğal Saç Bakım Kremi 200ml           

Hepimiz ağırlaştırmayan, saçların ışığını söndürmeyen şekillendiricilerin peşindeyiz. İçeriğindeki nem tutucular ve değerli yağlar, nem dengesi bozulan saçları onarıyor ve yumuşatıyor.

Kullanıldığı ilk andan itibaren saçlara parlaklık kazandırarak canlı görünmesine yardımcı oluyor. En önemlisi gün boyu saçı nemlendiriyor.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir