Cildinizin doğal güzelliğini keşfetmeye hazır mısınız?

Her Dokunuşta Yumuşacık Bir Cilt

The Bath Factory Shea Vücut Peelingleri, cildinizi ölü derilerden arındırarak, %100 bitkisel yağların besleyici ve nemlendirici dokunuşuyla tanıştırıyor.

Formülündeki Shea Yağı ile cildi nemlendiriyor, besliyor ve doğal bir parlaklık kazandırıyor. Jojoba, Hint ve Avokado yağlarının birlikteliği, çilek bacak ve batık görünümünü yok ediyor. Tüm gün kalıcı hoş kokuları eşliğinde de pürüzsüz, canlı ve ipeksi bir bitiş sağlıyor.

Bu lüks formül, cildinizi neme doyururken, pürüzsüz ve ışıltılı bir görünüm sunuyor. Her kullanımda, hoş ve etkileyici kokusuyla sizi egzotik bir yolculuğa çıkarıyor. Cilt bakım rutininizi bir SPA deneyimine dönüştürüyor. %100 vegan ve parafin içermeyen bu peelingler, doğallığı ve etkinliği bir arada arayan herkes için ideal.

The Bath Factory Sweet Vanilla Shea Vücut Peelingi

Cildinizi neme doyurarak pürüzsüz ve canlı bir görünüme kavuşturuyor. Aynı zamanda hoş ve etkileyici kokuyla dikkat çekiyor. Yüzde 100 vegan ve parafin içermeyen formülüyle güvenli.

The Bath Factory Strawberry Passion Shea Vücut Peelingi

Çileğin cezbedici ve büyüleyici kokusuyla sizi cezbedici bir yolculuğa çıkarıyor. Yüzde 100 vegan ve parafin içermeyen formülüyle güvenli.

The Bath Factory Gold Aura Shea Vücut Peelingi

Gold Aura’nın mistik ve sıra dışı kokusuyla sıradan duş ritüellerinizi değiştiriyor. Yüzde 100 vegan ve parafin içermeyen formülüyle güvenli.

The Bath Factory Banana Split Shea Vücut Peelingi

Muzun mutluluk veren kokusuyla sizi çocukluk zamanlarınızda tatlı bir yolculuğa çıkarıyor. Yüzde 100 vegan ve parafin içermeyen formülüyle güvenli.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir