Cilt bakımında etkili ikili: Aurelia Beauty Roller ve Gua Sha Taşı

Yaşlanma etkilerini nasıl azaltabilirsiniz?

Dünyaca ünlü  yıldızlarının güzellik sırrı Aurelia Beauty Germanium Roller cilt bakımında; doğal taşların iyileştirici ve enerji verici gücünü de ortaya koyuyor.

Yüz ve vücut için etkili güzellik ve bakım ürünü Aurelia Germanium Beauty Roller, germanyum tozu içeren 48 adet masaj bilyesine sahip. Bu özelliği sayesinde cildinizi sıkılaştırıyor ve canlandırıyor. Yeni ve genç görünen bir cilt için iyileştirici özelliğe sahip. Aynı zamanda altıgen roller’ı tüm cildinizde gezdirdiğinizde kan dolaşımını destekleyip; cildinizi uyarıyor.

Uygulaması kolay olan roller; alın, yanak, dekolte bölgesi, üst kol, el, boyun, omurga gibi alanlarda kullanılabiliyor. Ayrıca düzenli kullanımda 30-45 saniyelik bir uygulama ile yaşlanma etkilerini geciktiriyor.

Doğal taşlar yaşlanma etkilerini geciktirmede etkili

Aurelia Geneve’in Gua Sha taşları; cildi iyileştiriyor, gençleştiriyor ve güzelleştiriyor. En önemli özelliği, doğal pembe kuvars kristalinden yapılmış olmaları. Bu taşları hafif bir baskı ile cilde uygulayıp kan dolaşımını ve lenfatik drenajı artırabilirsiniz. Yaşlanma belirtilerine ve kırışıklıklara karşı etkili olan bu taşlar; yüzdeki kan dolaşımı yüzde 400 oranında artıyor. Bunun yanı sıra göz çevresindeki sarkma, koyu halka, torba ve çizgileri de hafifletiyor.

Kullanımı: Gua Sha taşını kullanmadan önce yüz bakım yağınızı veya nemlendiricinizi uygulayın. 45 derecelik bir açıyla aşağıdan yukarıya doğru, her gün yapacağınız birkaç dakikalık yüz masajı; cildinizde kısa sürede değişimler yaratacaktır. 

  • Face and Body Beauty Germanium Roller: 349 TL
  • Geneve Kalp Şekilli Ametist Taşı: 270 TL
  • Geneve Kare Şekilli Pembe Kuvars Taşı: 200 TL

Aurelia Germanium Roller ve Gua Sha taşları sadece www.makyaktrendi.com.tr’de satışa sunulmaktadır.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir