Clear’dan Scalpceuticals ve Scalp Pro serilerine özel davet

Dilan Çiçek Deniz ve Kubilay Aka serinin yüzü oldu

Clear, kadın ve erkek saç bakım ihtiyaçlarına özel tasarladığı yeni saç dökülmesi karşıtı uzman bakım serilerini özel bir davetle kutladı. Gecenin ev sahipliğini marka yüzleri Dilan Çiçek Deniz ve Kubilay Aka yaptı.

Davette Scalpceuticals ve Scalp Pro serileri görücüye çıktı. Maslak Good Spaces’deki özel geceye aralarında Mert Yazıcıoğlu, Hazar Ergüçlü, Cemal Can Cansever, Ogeday Girişken ve Oben Budak’ın da olduğu ünlüler katıldı. Moda, sanat ve cemiyet hayatından çok sayıda davetli partiye ilgi gösterdi.

Gece, Clear Marka Müdürü Mert Orduoğlu’nun konuşmasıyla başladı. Ardından Dilan Çiçek Deniz ve Kubilay Aka saç bakım rutinlerini paylaştı. Davet, kampanya çekimi anılarını anlattıkları sohbet ile devam etti.

Dilan Çiçek Deniz, Clear ile iş birliğini “Saçlarımız özgüvenimizin bir parçası. Scalpceuticals serisi ile saç dökülmesine meydan okurken, saçlarımın gücünü ortaya çıkardım” dedi.

Kubilay Aka ise “Her anını inanarak ve titizlikle yürüttüğümüz bir iş olduğu için çok mutluyum. Dünyanın bir numaralı erkek şampuanı markası Clear’ın yeni Scalp Pro serisini tanıtmak ve bugün burada birlikte kutlamak çok güzel” dedi.

Hem kadın hem de erkeklere özel seri

Clear, yeni serisi Clear Scalpceuticals ile saç dökülmesine karşı güçlü bir kalkan oluşturuyor. Kadınlara özel seri; şampuan, saç bakım kremi ve serumdan oluşuyor.  Seri sadece 4 haftada 2800’den fazla saç telinin dökülmesini önlüyor.

Erkeklerin saç bakım ihtiyaçları göre geliştirilen Scalp Pro serisi ise şampuan ve serumdan oluşuyor. Scalp Pro serisi ise 4 haftada 6000’den fazla saç telinini dökülmesini önlüyor.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir