Clinique Even Better Clinical Serum Fondöten ile tanışın!

8 haftada makyajsızken bile parlak bir cilt

Even Better Clinical Serum Fondöten; düzenli kullanımda daha eşit bir cilt tonu vaadiyle bir fondötenden çok daha fazlası! Üç farklı serum teknolojisi ile koyu leke görünümünü gözle görünür şekilde azaltıyor. Daha eşit tonlu bir cilt sunan fondöten; aydınlık ve dolgun bir görünüme sahip olmanıza da yardımcı olacak.

Fondöteninizin aynı anda cilt bakımı yaptığını hayal edin! İşte Even Better Clinical™ Serum Fondöten tam olarak bunu yapıyor. Üstelik SPF 20 güneş koruması da mevcut!

Koyu leke ve eşit cilt tonu teknolojisi

3 C Vitamini Türevi ve UP302 içerir. C vitamini, koyu lekelerin görünümünü azaltmaya, cilt tonlarındaki eşitsizliği iyileştirmeye ve parlaklığı artırmaya yardımcı olur. 3 C vitamini türevi olan askorbil glukozit, magnezyum askorbil ve fosfat tetrahexldesil askorbat’ın; her biri farklı moleküler ağırlıklara sahiptir. Cilt tonunun eşitlenmesine yardımcı olur, yaşlılık belirtileri ve akne izleri de dahil olmak üzere koyu lekelerin görünümünü iyileştirmeye yardımcı olur.

Nemlendirme ve nem bariyeri destek teknolojisi

Sodyum Hyaluronat, Kolesterol, Kafein ve E Vitamini içerir. Sodyum Hyaluronat anında nemlendirme sağlayan, kafein ise cildin dolgun ve rahat kalmasına yardımcı olmak için genel nem seviyelerini iyileştirmeye yardımcı bileşenlerdir. Kolesterol ve E Vitamini, sürekli nemlendirme için cildi beslemeye yardımcı olur.

Salisilik Asit içerir. Salisilik Asit, epidermis hücrelerini yenilenmeye teşvik ederek cildi pürüzsüzleştirir, yeniden yapılandırır ve aydınlatır.

Formül, cildi zararlı UV’ye maruz kalmaktan ve gelecekteki renk bozulmalarından korumak için geniş spektrumlu SPF 25 içeren bir fiziksel güneş koruyucu karışım içerir.

Bu nemlendirici fondöten, ciltte saten mat bir bitiş sunar, orta ila tam kapatıcılık sağlar. Tüy kadar hafif bir dokuya ve 24 saat kalıcılığa sahip olmanın yanı sıra: yağsız, su geçirmez, ter ve neme dayanıklı, çizgilerde birikme yapmayan formüle sahiptir.

 
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir