Clinique High Impact High-Fi™ Maskara ile Cesur Bakışlar

Yoğun Hacim Veren Maskara

Clinique, yeni ve çarpıcı bir ürünle göz makyajında devrim yaratmaya hazırlanıyor. Clinique’in yeni High Impact High-Fi™ Yoğun Hacim Veren Maskarası sayesinde bakışlar artık çok daha etkileyici.

High Impact High-Fi™ Maskara, anında yüzde 230 daha hacimli kirpikler kazandırıyor. Boyutlu mini fiberler içeren hafif jel formülü sayesinde kirpikleri belirginleştirirken daha hacimli bir görünüm sunuyor. Sahip olduğu ultra yoğun pigmentlerse tek bir uygulamada dahi bakışları keskinleştirmeye yetiyor.

Cesaretin sırrı yenilikçi kıl fırçası

Maskaranın bakışlara kazandırdığı bu cesaretin arkasında kirpikleri tek tek kavrayan yenilikçi fırçası da yer alıyor. Clinique’nin geliştirdiği belirginleştirici kıl fırçası, içerdiği besleyici yağlar (Hindistan cevizi, argan ve moringa) ile kirpiklerin daha güçlü ve sağlıklı görünmesine yardımcı oluyor. Oftalmolojik olarak da test edilen formül, hassas gözler ve kontakt lens kullanıcıları tarafından rahatlıkla kullanılıyor.

Tüm kirpik tipleri için uygun olan High Impact High-Fi™ Yoğun Hacim Veren Maskara, 12 saat kalıcılık sunmakta. Aynı zamanda dökülme yapmıyor, bulaşmıyor, terlemeye ve neme karşı dirençli. Buna karşın makyaj temizleyiciyle kolayca çıkarılabiliyor.

Kullananların yüzde 98’i yoğun ve etkileyici bakışları doğruluyor

Kullanıcıların yüzde 96’sı tek bir uygulamada dahi belirgin bir fark gözlemlerken yüzde 98’i kirpiklerinde daha yoğun ve etkileyici bir görünüm olduğunu belirtiyor. Tüketicilerin yüzde 94’ü kirpiklerinin daha sağlıklı göründüğünü söylüyor. Yüzde 95’i kirpiklerini gün boyu rahat hissettiğini ifade ediyor.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir