COSMED ile annenize sağlıklı bir cilt hediye edin

Mavi ışık gözleri yoruyor!

COSMED Cosmeceuticals, Anneler Günü’nde de sağlıklı ve güvenilir ürünleriyle cilt sağlığını korumayı sürdürüyor. Marka, ürünlerini Osmanlı’nın güzellik sırrı, harem kadınlarının parlak ve pürüzsüz bir cilt elde etmek için kullandıkları Çiğdem Çiçeği ile formüle ediyor.

Her geçen gün ekran başında geçirdiğimiz zaman artarken TV ve bilgisayardan yayılan zararlı yapay ışıkların cildimize verdiği zarar da çoğalmaya devam ediyor. Özellikle ekranlardan yayılan ‘mavi ışığın’ olumsuz etkileri göz çevrelerinde morluk ve torbalanma olarak kendini gösteriyor. Yapay ışık kaynaklarının etkilerini minimuma indirmek ise çok kolay.

Kafein desteğiyle göz altı morluklarına son

Cosmed Revolution Detoxing Eye Contour Serum; içeriğinde yer alan kafein ile gözaltı morluklarını azaltmaya yardımcı oluyor. Göz çevresine özel olarak formüle edilen aktif içerikleri ile de leke oluşumunu en aza indiriyor. Leke görünümünü azaltmaya yardımcı oluyor. Formülündeki hyaluronic acid ile göz altındaki nem oranını artıran ürün; daha dolgun ve canlı bir görünüm sağlıyor.

Işıltılı bir göz çevresine sahip olmak için ne yapmalı?

Eye Contour Peptide BTX Cream; daha genç, ışıltılı ve nemli bir göz çevresine giden yolu açan kremle göz çevresindeki yaşlanma sürecini yavaşlatmak mümkün.

Daha canlı bir göz çevresi

İlk göz çevresi kırışıklıklarının ve mimik çizgilerinin oluşumunu azaltmak amacıyla geliştirilen Moisturizing Eye Sorbet’in içerdiği antioksidanlar ve peptidler ile daha canlı bir göz çevresi kavuşmak çok kolay.

COSMED Cosmeceuticals’ın uluslararası standartlardaki güvenilir ürünleri; yetkili eczaneler Sephora ve Watsons mağazalarında satışa sunuluyor.

  • Cosmed Revolution Detoxing Eye Contour Serum: 209.90 TL
  • Eye Contour Peptide BTX Cream: 239.90 TL
  • Moisturizing Eye Sorbet: 139.90 TL

 
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir