Crocodile gökkuşağından ilham alınan renklerle gün yüzüne çıkıyor

Lacoste X Polaroid: Renklendirin

Lacoste X Polaroid iş birliği, İlkbahar 2021 sezonuna rengarenk bir giriş yapıyor. Koleksiyon ile hayatınızı renklendirmeye hazır olun. 2021 yılında hayata kırmızı, yeşil ve sarı renkler ile bakan Lacoste; Polaroid koleksiyonuyla  bakış açısını filtresiz, yakın plan ve geniş açılı olarak değiştiriyor. Koleksiyon, iyi hislere ulaşmak için cesur, renkli ve eğlenceli olmanın en iyi yolu.

Sadece iyi hisler

Polaroid, 80 yılı aşkın süredir canlı renkler ve sıcak tonlarda parlak şipşak filmler kaydediyor. Lacoste, 2021 İlkbaharında bu efsanevi, renkli ve kültürel mirasın derinliklerine indi. Polaroid’in 1963’te gerçekleşen ilk anlık filmindeki ünlü gökkuşağı logosundan esinlenen koleksiyon; markanın kendine özgü renklerini gökkuşağının etrafında topluyor.

Lacoste timsahı, klasik pololar ve kapüşonlular üzerinde, blok renkli arka planlar arasında konumlanırken, büyük şeritli polo elbiseler ve gömlekler, öne çıkan süper güçlü bir siluet oluşturuyor. Klasik tenis ayakkabılarındaki gökkuşağı çizgileri, şapkalar, saatler ve sırt çantaları hepsi bir bütün olarak koleksiyonun yüksek enerjili sportif stilini yansıtıyor. Dikkatlice bakın ve timsahın sınırlı sayıda üretilen Polaroid 600 kamerası ile merkez sahneye çıktığını görün.

Burada ve şimdi yaşamak

2021 senesi yeni şeyler deneyimlemek için doğru zaman olduğuna inan Lacoste yalnızca Polaroid fotoğraflarının birleşmesiyle oluşan ilk reklam filmini çekti. Marsilya’da Iconoclast tarafından hem doğal hem de flaşlı ışıklandırmada dansçıların ve patencilerin hareketli anları ölümsüzleştirildi. Her hareketleri tek tek karelenip yapboz gibi bütün bir görüntü haline getirildi. Koleksiyondaki karakteristik Polaroid gökkuşağı spektrum ve Lacoste parçalarıyla birleşen her kare, neşe, cesaret ve özgürlüğe bir övgü niteliğindedir.

Koleksiyon, lacoste.com.tr ve Lacoste mağazalarında satışta!
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir