Daha genç bir cildin sırrı güçlü içerik Retinol’de gizli

Her yaş için her gün Retinol!

Retinol cilde mucizevi etkileri olan güçlü bir içerik. Cilt dokusunu yenilemekten kırışıklıkları gidermeye kadar birçok faydası bulunuyor.

Murad ailesinin cilt yenileyici ve gençleştirici Retinol Youth Renewal Eye Serum/Göz Serumu, içeriğindeki zengin deniz yosunu kompleksi ile çizgi ve kırışık görünümünü azaltmaya, cilt sıkılığını arttırmaya ve koyu halka görünümünü azaltmaya yardımcı olur.

Patentli özel Retinol Tri-Aktif formüllü Retinol Youth Renewal Serum/Cilt Yenileyici Serum ve Retinol Youth Renewal Night Cream/Cilt Yenileyici Gece Kremi cildinizde çizgi ve kırışıklık görünümünü azaltmaya ve cildinizin yapısını pürüzsüzleştirmeye yardımcı olur. Peptid bakımından zengin kırmızı su yosunu özü ile cildin sıkılığını ve elastikiyetini arttırmayı destekler. Gece boyunca, siz uyurken cildinize bakım yaparak cildinizi besler, canlı bir görünüm kazanmasını sağlamaya yardımcı olur.

  • Kuru ve temizlenmiş cildinize, bakım ve onarım için Youth Renewal Serum’u uygulayın.
  • Göz çevresi için bakım ürünü olan Youth Renewal Eye Serum’u göz çevresine uygulayın.
  • En son adım olarak cildinize ince bir tabaka halinde yüz ve boyun çevresine yukarı doğru dairesel hareketlerde masaj yaparak Youth Night Cream’i uygulayınız.

Göz ve göz çevresinde yaşlanma ve kırışıklık etkileri görülmeye başlamış her cilt tipi ve her yaşın kullanımına uygundur!

Kullanım şekli:

  • Günde 2 defa temizleme ve tonikleme işleminden sonra gözünüzü çevreleyen kemiğin üzerine az miktarda uygulayınız. Direkt olarak göz kapağına veya göz altına uygulamayınız. Bir pompa ürün 2 göz çevresi için yeterlidir.
  • Etkili bir bakım için devamında güneş koruma faktörlü bir nemlendirici kullanılması önerilmektedir.
  • Günlük kullanıma uygundur.

Göz Serumu fiyatı: 1.150 TL

Gece Kremi fiyatı: 1.125 TL

Cilt Yenileyici Serum: 1. 250 TL

Trendyol, Hepsiburada, N11, Gittigidiyor, www.guzellikburada.com ve Yetkili Eczanelerde satışta.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir