Doğadan gelen uzmanlıkla tanışmaya ne dersiniz?

Avon yeni ürün serisi: NaturePro

Avon, yüzde 100 yerli üretimle NaturePro serisini yarattı. Özellikle son yıllarda insanların güzellik ürünlerinde doğal kaynaklı bileşenleri tercih ediyor olmalarından ilham alarak doğal içeriklerle NaturePro serisini yaratan marka, yerli üretime sağladığı katkının da haklı gururunu yaşıyor.

Sarımsak, at kestanesi, kırmızı biber, at kuyruğu otu, vücut bakımından saç bakımına kadar ülkemizde yaygın olarak kullanılan geleneksel bitkiler NaturePro serisinde bir araya getirildi.

Ferahlatıcı At Kestanesi ve Kırmızı Biberli Balsam

Mükemmel bir masaj jeli olmasının yanı sıra at kestanesi, kırmızı biber, pelesenk yağı, kantaron yağı, çörek otu yağı ile cildi ferahlatmaya ve biberiye, okaliptus, nane, karanfil yağlarından oluşan zengin esansiyel yağ içeriğiyle serin his bırakmaya yardım eder. Hızla emilir, yağlı his bırakmaz.

Dökülme Karşıtı Sarımsak ve Kekikli Şampuan

İçeriğindeki sarımsak, kekik, ısırgan, biberiye, papatya ile zenginleştirilmiş formülü koparak dökülmelere karşı saçları beslemeye yardımcı olur. D-Pantenol, biotin, gliserin, hyalüronik asitle parlak bir görünüm ve kolay tarama sağlar. Tüm saç tipleri için uygundur.

Dökülme Karşıtı Sarımsak ve Kekikli Saç Maskesi

İçeriğindeki sarımsak, kekik, zeytinyağı, argan yağı, shea yağı, ısırgan, papatya sayesinde saçlardaki koparak dökülmeleri azaltmaya yardım eder. E vitamini, D-Pantenol, biotin, gliserin, hyalüronik asitle kolay tarama sağlar. Tüm saç tipleri için uygundur.

Dökülme Karşıtı Sarımsak ve Kekikli Saç Bakım Yağı

Sarımsak, kekik, zeytin, argan, Hindistan cevizi, badem, jojoba, çörek otu, ceviz, ayçiçek, ısırgan, kayısı, biberiye yağları ve E vitaminiyle zengin formülü sayesinde saçları güçlendirerek koparak dökülmeleri azaltmaya yardımcı olur. Saçları nemlendirir, daha parlak bir görünüm ve ideal bakım sağlar.

 Saç Güçlendirici At Kuyruğu Otlu Şampuan

At kuyruğu, ısırgan, biberiye, civanperçemi ve papatyayla zenginleştirilmiş formülü saçları güçlendirmeye yardımcı olur. D-Pantenol, biotin, gliserin, hyalüronik asitle saçları nemlendirir, kolay tarama sağlar ve sağlıkla uzamasına yardımcı olur. Tüm saç tipleri için uygundur.

Saç Güçlendirici At Kuyruğu Otlu Saç Maskesi

At kuyruğu, ısırgan, civanperçemi, zeytinyağı, argan yağı ve seha yağıyla saçları güçlendirmeye yardım eder, parlak bir görünüm verir. E vitamini, D-Pantenol, biotin, gliserin, hyalüronik asitle kolay tarama sağlar ve sağlıkla uzamasına yardımcı olur. Tüm saç tipleri için uygundur.

AVON NaturePro serisindeki tüm ürünler dermatolojik olarak test edilmiştir. Paraben, gluten ve hayvansal bileşim içermez.

  • Dökülme Karşıtı Sarımsak ve Kekikli Saç Bakım Yağı fiyatı: 39.99 TL
  • Dökülme Karşıtı Sarımsak ve Kekikli Saç Maskesi fiyatı: 19.99 TL
  • Dökülme Karşıtı Sarımsak ve Kekikli Şampuan fiyatı: 19.99 TL
  • Saç GüçlendiriciAt Kuyruğu Otlu Saç Maskesi fiyatı: 19.99 TL
  • Saç Güçlendirici At Kuyruğu Otlu Şampuan fiyatı: 19.99 TL
  • Ferahlatıcı at kestanesi ve kırmızı biberli balsam fiyatı: 27.99 TL
  •  At kestaneli ve kırmızı biberli masaj jeli fiyatı: 19.99 TLBir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir