Doğal içeriklerle zenginleştirilen kremleri Avon’da bulabilirsiniz

Cildinizin yapısına ve sorunlarına uygun nemlendirici

Genç, parlak ve sağlıklı görünümün yanında mükemmel makyajın olmazsa olmazı nemlendirilmiş bir cilttir. Her türlü cilt tipinin doğru bir şekilde nemlendirilmeye ihtiyacı vardır. Doğal içeriklerle zenginleştirilen ürünlerin cilt bakım rutinlerinin ayrılmaz bir parçası olduğu günümüzde, Avon Nutraeffects doğal içerikleri ve farklı cilt tiplerine özel geliştirilmiş formülleriyle cildinizin ihtiyacı olan nemi sağlayarak harika bir görünüme ulaşmanızı sağlar.

Cilt bakımının en önemli adımlarından biri olan nemlendirme cildinin ihtiyacını anlamak ve onu doğru ürünlerle karşılamayı gerektirir. Cildi nemlendirerek cildinizin su ve nem kaybetmesini önleyip cildiniz kurumasını engeller, erken yaşlanma belirtilerinin önüne geçersiniz. Cildinizin yapısına ve sorunlarına uygun bir nemlendirici kullanmayı gündelik bir alışkanlık haline getirmek daha genç, parlak ve sağlıklı bir cilde sahip olmanızı sağlayacaktır.

Erken yaşlanma belirtilerini durdurmak için

Cildi serbest radikallerin zararından koruyarak cildin daha sağlıklı ve genç görünmesini sağlayan Nutraeffects, gündüz kremi, gece kremi ve üç fazlı serumu ile cilde rahatlatıcı bir etki sunuyor. Cilde pürüzsüz görünüm veren ve cildi güçlendiren seriyi denemelisiniz.

  • Avon Ageless Koruyucu Gündüz Kremi SPF30 50 ml fiyatı: 42.99 TL
  • Avon Ageless Jel Gece Kremi 50 ml fiyatı: 42.99 TL
  • Avon Ageless Üç Fazlı Serum 30 ml fiyatı: 44.99 TL

Cilt tipinize uygun doğal kremler için

Doğal özlerle geliştirilen Avon Nutraeffects, doğal içeriklerin mucizevi gücüyle cildi nemlendirirken aynı zamanda güneşe karşı koruyor ve rahatlıyor. Avon Nutraeffects serisinde hassas, kuru ve normal, karma/yağlı ya da normal ciltlerin ihtiyaçlarını karşılamak için ayrı kremler bulunuyor. Önemli olan cildinize uygun içerikli kremi bulabilmeniz… Pirinç, söğüt yaprağı, papaya özleri, cica yaprağı özleri, shea yağı ve vitaminli besleyici kremler cildi nemlendirir.

  • Avon Nutraeffect Nourish Vitaminli Besleyici Krem (kuru ve normal ciltler) 50 ml fiyatı: 29.99 TL
  • Avon Nutraeffect Soothe Nemlendirici Gündüz Kremi (hassas ciltler) SPF20 50 ml fiyatı: 29.99TL
  • Avon Nutraeffect Matte Matlaştırıcı Gündüz Kremi (karma ve yağlı ciltler) SPF20 50 ml fiyatı: 29.99TL
  • Avon Nutraeffect Canlandırıcı Gündüz Kremi (normal ciltler) SPF20 50 ml fiyatı: 29.99 TLBir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir