Doğanın iyileştirici gücü yüksek teknoloji ile buluşuyor

Canlı ve gür kaş ve kirpikler için güçlendirici serum

Doğanın iyileştirici gücünü ve saflığını yüksek teknoloji ile birleştiren INCIA %100 doğal içeriğiyle A’dan Z’ye sonbahar bakımı sunuyor. Sonbaharda yazın olumsuz etkileriyle yıpranan dudaklarımız, kaş ve kirpiklerimiz ve cildimiz yoğun bir bakıma ihtiyaç duyuyor.

Canlı ve gür kaş ve kirpikler için güçlendirici serum

Özellikle hassas kaş ve kirpiklerimiz sonbahar mevsiminde daha fazla dökülüp ekstra bakıma ihtiyaç duyabiliyor. INCIA Kaş ve Kirpik Güçlendirici Serum formülündeki doğal yağlarla kaş ve kirpiklerinizi besleyerek canlı bir görünüme kavuşmalarına yardımcı oluyor. INCIA Kaş ve Kirpik Güçlendirici Serum, içeriğindeki Argan, Tatlı Badem, Susam, Kayısı Çekirdeği ve Hint Yağı ile E vitamini sayesinde kaş ve kirpikleri besliyor ve dökülmeye karşı koruma sağlıyor. Kıl kökü hücrelerini besleyerek daha güçlü kaş ve kirpiklerin çıkmasına destek oluyor.

Neme doymuş bakımlı dudaklar

Dudaklarda meydana gelen kurumalar ve çatlaklarla savaşan INCIA Dudak Besleyici’ler hoş kokuları ve yenilebilir formülleriyle dudaklarınızı yoğun neme kavuşturuyor. Dudak Besleyici’ler, Hindistan cevizli, Tarçınlı, Portakallı, Bergamot&Limonlu, Naneli aromaları ile farklı tercihler için alternatifler sunuyor.

Sadece yetişkinler için değil çocuklar için de özel ürünler sunan INCIA, Kids Portakallı ve Limonlu Dudak Besleyici’lerinin yenilebilir içerikleriyle de güvenle kullanılabiliyor.

Derinlemesine temizlenmiş bir cilt

Yağlı ve karma ciltlerin kullanımı için özel olarak geliştirilen Doğal İpeksi Yüz Temizleme Köpüğü, içeriğindeki çay ağacı yağı sayesinde antiseptik bir özellik sunuyor ve cildin sebumunu dengeliyor. Özel formülündeki yoğun zeytinyağından gelen skualen maddesi ile de doku onarımına yardımcı oluyor. İçerdiği Hindistan cevizi yağı, ürüne köpürme özelliğini verirken Hint yağı ile birlikte sunduğu antibakteriyel yapısı sayesinde de cilt üzerinde doğal bir koruma bariyeri oluşturuyor.

Ekim ayına özel 1 alana 1 hediye kampanyası ile kişisel bakımına özen gösterenleri bekliyor.

INCIA ürünleri seçkin eczanelerde ve www.incia.com ‘da!

INCIA Kaş ve Kirpik Güçlendirici Serum fiyatı: 95 TL

INCIA Dudak Besleyici çeşitleri fiyatı: 42 TL

INCIA Doğal İpeksi Yüz Temizleme Köpüğü fiyatı: 79.95 TL
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir