Dyson sevdikleriniz için ideal hediye alternatifleri sunuyor

Dyson’ın havasında aşk var

Dyson; Sevgililer Günü’nü akıllı ısı kontrol teknolojisine sahip Supersonic saç kurutma makinesi, Airwrap saç şekillendirici ve Corrale saç düzleştiriciyle kutluyor.

Saç kurutma makinesi hızlı kurutma için Air Multiplier teknolojisini; saç şekillendirici, doğal dalgalara ve buklelere ulaşmak için Coanda etkisi adı verilen aerodinamik bir olgu kullanmaktadır. Dyson Corrale saç düzleştiriciyse sunduğu kontrolle ısıya gerekliliği azaltmaktadır. Ayrıca esnek bakır plaka teknolojisi sayesinde saçın zarar görmesini önleyerek saçta oluşabilecek hasarı en aza indirmektedir.

Dyson Supersonic saç kurutma makinesi

Farklı saç tipleri için tasarlanan Dyson Supersonic saç kurutma makinesi, hızlı ancak odaklanmış bir hava akımı kullanmaktadır. Ergonomik yapısıyla elde tutarken kullanım kolaylığı ve denge sağlamaktadır. Geleneksel saç kurutma makinelerine göre daha sessiz çalışmakta ve akıllı ısı kontrolü teknolojisiyle saçı aşırı ısı hasarından korumaktadır. Dyson’ın patentli Air Multiplier teknolojisi, ısıya olan bağımlılığı azaltırken hızlı kurutma ve şekillendirme yeteneği sunmaktadır.

Geleneksel saç kurutma makinelerinin aksine, verilen ısıyı düzenlemek için hava sıcaklığını saniyede 40 kez ölçmektedir. Bu sayede aşırı ısı hasarını önleyerek saçın doğal parlaklığını korumaktadır. Fiyatı: 2.999 TL https://www.dyson.com.tr/products/hair-care/dyson-supersonic-hair-dryer/overview

Dyson Airwrap saç şekillendirici

Coanda etkisi adı verilen aerodinamik bir olguyu kullanarak; havayı ısıyla birleştirmektedir. Böylece saçın doğal parlaklığını ortaya çıkarmaktadır. Hava, doğru hız ve basınçla saça uygulandığında saç başlığa kendiliğinden sarılarak sağlıklı bir stile kavuşturmaktadır.

Dyson mühendisleri tarafından, havayı ısıyla birleştirme ilkesinden yola çıkarak  tasarlanmıştır. Kuaföre gitmeye gerek kalmadan hacimli bukleler, doğal dalgalar veya düz bir stil yaratmak isteyenlerin tercihi olmaktadır. Fiyatı: 3.999 https://www.dyson.com.tr/products/hair-care/dyson-airwrap/overview

Dyson Corrale saç  düzleştirici

Öncü esnek bakır plaka teknolojisine sahip saç düzleştirici, saçı şekillendirmek ve bir araya getirmek için esnemektedir. Bu sayede her geçişte tüm saç tellerine eşit ısı ve gerginlik uygulamaktadır. Esnek bakır plakalarıyla daha fazla kontrol sağlayıp şekillendirmeden alınan sonucu artırmak için ısı gerekliliğini azaltmaktadır. Ayrıca saçta oluşabilecek hasarı en aza indirmektedir.

Saniyede 100 kez sıcaklığı ölçen bir platin sensör kullanmaktadır. 165 °C, 185 °C ve 210 °C olmak üzere üç hassas ısı ayarı  sunmaktadır. Tüm saç tipleri için uygun olan düzleştirici; düşük sıcaklıkta bile istenilen sonuca ulaşmaya yardımcı olmaktadır. Dyson’ın 4 hücreli lityum iyon pil teknolojisiyle birleştiğinde; kablosuz performans sunarak uygun bir hediye seçeneği haline gelmektedir. Fiyatı: 3.499 TL https://www.dyson.com.tr/products/hair-care/dyson-corrale/overview

 
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir